Jeansy na lato: kolekcja Patrol

Jeansy z kolekcji wiosna/lato 2012 marki Patrol to spodnie wykonane  z cienkiego materiału. Modne i wygodne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy latem nie chcą zrezygnować z długich spodni.

Jeansy Patrol są dostępne w dwóch rodzajach. Linia standard to prosty, uniwersalny krój o nogawce, która ma taką samą szerokość na wysokości kolana i łydki. Ważnym jest dobranie odpowiedniego rozmiaru spodni. Rozmiar zbyt duży daje efekt worka - przykrywa dobrą sylwetkę. Noszenie za małych spodni jest z kolei nieeleganckie i sprawia, że całość stylizacji prezentuje się wyjątkowo niekorzystnie. Odpowiednią długość spodni wyznaczy nogawka lekko zakrywająca piętę buta.

Jeansy na lato: kolekcja Patrol. Linia standard, spodnie, kolekcje, jeansy, moda męska

Linia comfort marki Patrol jest przeznaczona dla mężczyzn o rozbudowanej posturze lub też dla zwolenników luźniejszego stylu. Mają nogawki poszerzone w udach oraz podwyższony stan.

Jeansy na lato: kolekcja Patrol. Linia comfort, spodnie, kolekcje, jeansy, moda męska

Jeśli chcesz znaleźć spodnie dla siebie, obejrzyj zdjęcia jeansów.

 

Zobacz też na Logo24:

Jeansy: wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Jeansy: wszystko, co musisz o nich wiedzieć, moda męska, jeansy, spodnie

Moda festiwalowa: wygodnie i stylowo

Kolekcja festiwalowa H&M, h&m, moda męska, Moda festiwalowa: wygodnie i stylowo

Znani mężczyźni, którzy oszaleli z miłości

Znani mężczyźni, którzy oszaleli z miłości, dziewczyny, top 10, Marek Antoniusz (83 p.n.e.- 30 p.n.e.), Autor obrazu: Lawrence Alma-Tadema. Tytuł: Antoniusz i Kleopatra. Olej, 1885 r. Źródło: Wikimedia Commons: zdjęcie jest własnością publiczną, ponieważ prawa autorskie do niego wygasły., miłość

Więcej o: