Niezwykła moda: wegańskie buty

Zimowe buty z pianki - lekkie i ciepłe. Wykonane są z pianki EVA i są w 100 procentach wegańskie: do ich produkcji nie zostały użyte żadne materiały pochodzenia zwierzęcego.

Native Fitzsimmons to bardzo nietypowy model butów produkowanych przez polską markę PanPablo.

Wzorniczo przypominają buty do chodzenia po górach, bądź zimowe buty miejskie, jednak są lekkie i mają miękką podeszwę, podobnie jak pozostałe modele marki. Nadają się do chodzenia po mieście zarówno w deszczową jesień, jak i mroźną zimę, bo utrzymują ciepło wewnątrz buta dzięki "wbudowanej? ciepłej skarpetce z neoprenu oraz piance o podwójnej gęstości.

PanPablo.pl to autorski sklep z butami: - Stoimy w opozycji do wszechobecnej fuszerki, tanich produktów zaśmiecających rynek, miejskiego fast foodu, korporacyjnej postawy, odhumanizowania roli człowieka. Tak właśnie powstał PanPablo: trochę z banalnej miłości do butów, trochę z niezgody na nijakość, trochę po to, żeby nadrobić braki na naszym rynku obuwniczym - głoszą odważnie twórcy sklepu.

Więcej o:
Komentarze (3)
Niezwykła moda: wegańskie buty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: PoProstuKobieta

    Oceniono 4 razy 4

    buty są produkowane przez amerylańską firmę tu strona :: http://nativeshoes.com/ , a PanPablo jest jednym z sprowadzających te buty do Polski..

  • Gość: Creamshop

    Oceniono 1 raz 1

    Polecamy też 100% wegańskie buty Keep Company dostępne w sklepie Creamshop.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX