Spodenki plażowe

Wygodniejsze i praktyczniejsze od klasycznych kąpielówek, świetnie sprawdzają się nie tylko na samej plaży, ale w okołoplażowym otoczeniu kawiarni czy sklepów

W Polsce nadal traktowane po macoszemu, wyciągane z dna szafy raz na rok z przekonaniem, że, jak w przypadku garnituru, kąpielówki mają wystarczyć na całe życie. Straszą na polskich i zagranicznych plażach niemodnym krojem, źle dobranym rozmiarem i zużytym materiałem.

Tej najbardziej wyeksponowanej części garderoby poświęcamy najmniej uwagi. A przecież jest tyle możliwości! Krojów i wzorów kąpielówek jest tak wiele, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Najważniejszy jest komfort - twój i otoczenia. Kąpielówki należy dobierać tak, żeby były wygodne i nie krępowały ani twoich ruchów, ani innych plażowiczów. Dlatego zamiast obcisłych plażowych majtek, radzimy wybrać spodenki plażowe.

Wygodniejsze i praktyczniejsze od klasycznych kąpielówek, świetnie sprawdzają się nie tylko na samej plaży, ale też w okołoplażowym otoczeniu kawiarni czy sklepów, gdzie - w przeciwieństwie do kąpielówek - w połączeniu z koszulką wystarczą za kompletny strój wypoczynkowy.

Więcej o:
Komentarze (2)
Spodenki plażowe
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ognievegas93

  Oceniono 1 raz 1

  Po co takie długie? Nogawki powinny mieć max parę cm. Takie długie, szerokie spodnie zniekształcają sylwetkę, porównajcie proporcje tego mężczyzny z pierwszego foto z przedstawicielką płci żeńskiej.

 • krzysztofgie

  Oceniono 6 razy -4

  HeHeHe..
  Spodenki plażowe do "wszystkiego" i na cały dzień....
  A potem z przodu żółte a z tyłu brązowe...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX