Spodnie na lato: jeśli nie szorty, to co?

Nie zawsze wypada, nie wszyscy lubią - jeśli krótkie spodenki z jakiegoś powodu wam nie leżą, są inne rozwiązanie na upały w mieście.

Klasycznym jest len. Lniane spodnie są przewiewne i wygodne, nie rozciągają się, a w dodatku to tkanina ekologiczna. Z drugiej strony do najmodniejszych w tej chwili nie należy i nie wszystkim się podoba.

Jeśli len wam nie odpowiada, polecamy lekkie, cienkie bawełniane tkaniny, najlepiej w luźnych krojach. Doskonałym rozwiązaniem jest np. bardzo cienki denim. Z kolei w spodniach z dresowej tkaniny, ale nie do końca w dresowym kroju od razu poczujecie się jak na wakacjach, choć oczywiście nie zawsze takie spodnie założyć wypada.

Bardzo ważne są kolory - im jaśniej, tym chłodniej. Lekko podwijamy nogawki, zakładamy espadryle, mokasyny lub skórzane sandały i lato w mieście nam nie straszne.

Więcej o:
Komentarze (2)
Spodnie na lato: jeśli nie szorty, to co?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • twardy_hedon

    Oceniono 3 razy 1

    Ładne spodnie dla chłopców. A macie coś dla mężczyzn, którzy nie wyglądają, jakby urwali się z kuracji odchudzającej w obozie koncentracyjnym? Np. dla takiego gościa jak ja, który przy wzroście 191cm waży 97 kg, nie ma brzucha i ma budowę zapaśnika z rozbudowanymi udami?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX