Kolekcja Wrangler na jesień 2013

Motywem przewodnim nowej serii ubrań Wranglera na jesień i zimę jest ochrona - tkaniny odporne na wodę, wzmocnione kieszenie, ukryte kieszonki na telefon, dokumenty i portfel.

W kolekcji, nastawionej na funkcjonalność, ale nie zaniedbującej tez aspektu estetycznego, znajdziecie m.in. dwustronne kurtki, które dobrze komponują się z flanelowymi koszulami w kratę oraz wąskimi lub prostymi niebieskimi dżinsami.

Pojawia się także nowy fason męskich spodni: Greensboro. Model ten, nazwany na cześć miasta w Północnej Karolinie, jest ?nowym standardem? wśród dżinsów Wrangler. Greensboro to współczesny fason z kwadratową górą i zwężanymi nogawkami wysmuklającymi sylwetkę bez uszczerbku dla wygody. W sezonie królować będzie dżins delikatnie postarzany w ciemniejszych kolorach.

Kolekcja Wranglera na jesień i zimę 2013, moda męska, spodnie, jeansy, wranglerfot. Wrangler

Przebojami linii męskiej będą dżinsy żywicowane. Żywicowanie polega na tym, że gotowe spodnie pokrywa się żywicą, a następnie w odpowiednich miejscach tworzy się zagniecenia i utrwala je w wysokiej temperaturze. Jest to technika, dzięki której nadaje się tkaninie efekt 3D (zagniecenia w pachwinach lub na kolanach nie są płaskie). Nowe spodnie wyglądają więc jak noszone, a efekt zużycia wyglądał jak najbardziej naturalnie.

Kolejną nowością są innowacyjne tkaniny o dwukolorowym splocie. Wśród dżinsu farbowanego dominować będzie kolor śliwkowy - modny odcień bordo z trójwymiarowymi detalami.

Więcej o: