Jak często zmieniasz bieliznę?

Nie, nie chodzi nam o codzienną higienę. Chodzi o to, że bielizna, jak wszystkie inne części garderoby, z czasem się zużywa. Ale w przeciwieństwie do dziurawych koszulek, czy podartych marynarek, dziurawe skarpety i podarte bokserki zbyt często nosimy nadal.

To, że ich nie widać, nie znaczy, że nie powinny być w dobrym stanie. Jeśli ty także, jak wiele osób, masz tendencję do chodzenia w dziurawych skarpetach i odkładania do szuflady podartej piżamy, czas z tym skończyć. Nie znaczy to oczywiście, że dziurawe ubranie mamy wyrzucać, warto spróbować je naprawić - samemu, albo oddając do krawca - ale nie warto takich znoszonych ubrań gromadzić, ani tym bardziej, nosić ich.

Tylko pozornie dziura, której nie widać, nie jest problemem. Pamiętaj, że nigdy nie wiesz, kiedy będziesz miał sposobność komuś swoje majtki pokazać - a zrezygnowanie z zaproszenia pięknej damy na wspólne oglądanie "Przeminęło z wiatrem" tylko dlatego, że sobie przypomnisz o dziurawych bokserkach może powracać do twojej świadomości jako koszmar senny.

Nie zapominajmy więc o odświeżaniu garderoby także w tym zakresie. Jakie wzory są teraz modne? Sporo inspiracji może dostarczyć prezentowana przez nas dziś nowa kolekcja Intimissimi, obejmująca nie tylko slipy i bokserki, ale i wracające u wielu do łask wraz z końcem lata pidżamy.

Bokserki z kolekcji Intimissimi. Cena: ok 45 zł, moda męska, bieliznafot. Intimissimi

A jak ktoś klasycznych piżamowych zestawów nie lubi, można sobie dobrać bawełniany t-shirt i luźne, wygodne spodnie w zupełnie innym kolorze czy wzorze.

Więcej o:
Komentarze (26)
Jak często zmieniasz bieliznę?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: loren

  Oceniono 76 razy 68

  prawdopodobieństwo, że wyjdę gdzieś w dziurawych gaciach i akurat w tym dniu trafi mi się zupełnie niespodziewanie jakaś laska do obrobienia jest równie małe, jak wygrana na loterii

 • Gość: Ja

  Oceniono 45 razy 37

  Jeżeli już dojdzie do ściągania garderoby to dziury w bokserkach nie będą już miały znaczenia.

 • Gość: Baca

  Oceniono 19 razy 19

  Piżama?!?! Ja od kilkunastu lat śpię na "waleta".

 • Gość: muciu

  Oceniono 14 razy 14

  A o myciu się też napiszecie?

 • Gość: mxg

  Oceniono 12 razy 10

  na imprezy, na narty, w trasę samochodem ubieram ładne majtki i skarpetki. Nie wiadomo kto mnie będzie rozbierał.

 • Gość: Aga

  Oceniono 23 razy 9

  nie ma nic bardziej wstrętnego w ubiorze niż stara, znoszona a nie daj boże jeszcze dziurawa bielizna! Tyczy się obu płci :)

 • Gość: hyf43

  Oceniono 27 razy 9

  ja tam nosze skarpety aż mi pięty i paluchy nie wyjdą ;)

 • Gość: samiec alfa

  Oceniono 10 razy 4

  Jest jedna zasada:
  Żółtym do przodu, brązowym do tyłu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX