Adidasy ociekające kasą

Jeremy Scott z okazji 10-lecia swojej współpracy z Adidasem zaprojektował buty. Ze skrzydłami i z nadrukiem w banknoty. Bo czemu nie?

Szczególnie, że już to kiedyś zrobił, właśnie 10 lat temu. Pierwsze projekty Jeremiego Scotta dla adidas Originals powstały w 2003 roku, a ich motywem przewodnim był właśnie wzór dolarów. Teraz Scott z okazji okrągłej rocznicy tej bardzo udanej współpracy wraca do tego motywu w nowym modelu swoich uskrzydlonych butów: Money Wings 2.0.

Money Forum Hi Sneaker, czyli pierwsze buty z dolarowym wzorem zostały wyprodukowane w 2003 roku w edycji limitowanej, liczącej jedynie 100 par. Jak dzisiaj Jeremy Scott wspomina pomysł sprzed 10 lat? - Był inspirowany popularnymi amerykańskimi show telewizyjnymi, których koncepcja opierała się na wygrywaniu pralek, luksusowych wakacji czy kart zakupowych pełnych pieniędzy - mówi. Od tego czasu sneakersowe kolekcje pojawiają się w każdym sezonie zaskakując kolorystyką i designem.

Pełna kolekcja adidas Originals by Jeremy Scott jest dostępna w sklepie internetowym adidas: www.adidas.pl/shop. Produkty z kolekcji są również dostępne w sklepie WorldBox w CH Arkadia w Warszawie.

 

Buty z kolekcji adidas originals. Cena: 949 zł, moda męska, buty, adidasfot. adidas originals

Więcej o: