Nowa kolekcja kurtek marki Digel

Funkcjonalność, modne pikowania, wysoka jakość materiałów i kaczy puch, czyli co w kurtkach piszczy.

To, co od razu zwraca uwagę w jesienno-zimowej kolekcji marki Digel to dbałość o detale: dekoracyjne logotypy, ciekawe naszywki i wzorzysta taśma. Pojawiają się też modowe smaczki świadczące o byciu na bieżąco z trendami, np. pikowane lub skontrastowane kolorystycznie podszycia kołnierza. Projektanci nie zapomnieli też o podszewkach - niby drugoplanowy szczegół, a w istocie jeden z elementów świadczący o jakości produktu.

W kolekcji znajdziecie m.in. kurtkę ?dwa-w-jednym? z odpinaną częścią wewnętrzną, krótki płaszcz ze stójką i kurtkę polową. Ich zaletami są ?oddychalność?, nieprzemakalność, łatwość w utrzymaniu, odporność na zagniecenia oraz wewnętrzna kieszeń na telefon komórkowy z zabezpieczeniem antyradiacyjnym. Z działki wełnianej mamy tu np. wąsko skrojoną kurtkę blezerową z kieszeniami z klapą, modną kurtkę z odpinaną podszewką, a także z pikowaną, pasiastą podszewką, dwa rodzaje modnych kurtek z naszywanymi kieszeniami oraz kombinację kurtki polowej z rowerową.

Na zimę polecamy puchówki, te z prezentowanej kolekcji wypełnione są w 80% kaczym puchem i w 20% kaczymi piórami, z mrozami więc powinny sobie poradzić. Zwłaszcza, że niektóre modele mają też kaptur obszyty futrem.

Kurtka z kolekcji Digel, moda męska, kurtki, płaszczefot. Digel

Więcej o: