Oryginalne jesienne płaszcze

Z płaszczem jest jeden podstawowy problem - będziesz w nim chodził prawie codziennie przez najbliższe pół roku. Nie ma szans, żeby ci się nie znudził.

Większość z nas najbliższe miesiące przechodzi w jednym płaszczu. Może dwóch, trzech na zmianę - więcej to już luksus. Każde ubranie noszone codziennie musi nam się znudzić. Jeśli możecie pozwolić sobie na lekką rozrzutność i wypełnić szafę kilkoma płaszczami, warto poczynić odważniejsze decyzje i zamiast kolejnego klasycznego, prostego w kroju i stonowanego w kolorze okrycia wierzchniego, wybrać coś mnie typowego - żeby czasem urozmaicić sobie swój płaszcz powszedni.

Nie, nie chodzi o żadne przebrania, płaszcz to jednak płaszcz. Ale może być po prostu ciekawszy. Oczywiście, można znaleźć ciekawe modele w sieciówkach, ale w poszukiwaniu płaszcza oryginalnego polecamy zajrzeć do sklepów bądź na strony oferujące polskie projekty, takich jak choćby SHWRM.pl.

Marka Litfashion np. ma w ofercie czarny ocieplany płaszcz z bawełnianej tkaniny z gumowym wykończeniem. Co w nim, oprócz tej gumy, oryginalnego? Po odpięciu dolnej części zamienia się w kurtkę, a dopinane ma też rękawiczki. Z kolei płaszcz od She/s a Riot jest elegancki, ale jednocześnie niezobowiązujący. Klasyczny, ale jednocześnie nietypowy. Obejrzyjcie też inne nasze propozycje.

Płaszcz z kolekcji Litfashion. Cena: 800 zł, moda męska, płaszczefot. Litfashion

Więcej o:
Komentarze (5)
Oryginalne jesienne płaszcze
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ja

  Oceniono 6 razy 2

  Fajne te płaszcze. Męskich nie było?

 • Gość: Janek

  0

  Troche chyba zapóźno na jessienna kolekcje jak juz grudzień prawie. Teraz to powinni chyba kolekcje zimowe pokazywać

 • Gość: orbitaluc

  Oceniono 2 razy 0

  #2 - szlafrok, #3 Strażnik Teksasu, #Przedostatni - zwykła bluza

 • Gość: fu

  Oceniono 1 raz -1

  Matko Boska Kurtkowa! Ja tam się na trendach nie znam - mieszkam pod Londynem, ale w czymś takim nigdy bym nie wyszedł publicznie.

 • Gość: niezły gość

  Oceniono 3 razy -1

  To co zaprezentowaliście w tej galerii woła o pomstę do nieba...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX