W garniturze na rowerze

Jeśli do pracy lubisz jeździć rowerem, ale często musisz z tego rezygnować ze względu na konieczność założenia formalnego stroju, mamy coś dla ciebie.

Wiadomo, ani garnitur na rower, ani sportowy strój na formalne spotkanie to nie jest dobry pomysł. Na wszystko są jednak sposoby. Na przykład garnitur zaprojektowany specjalnie do jazdy na rowerze.

Parker Dusseau, amerykańska marka specjalizująca się w odzieży dla ludzi aktywnie spędzających czas, w ofercie ma eleganckie ubrania do jazdy na rowerze - dla tych, których w pracy obowiązuje strój formalny, ale do pracy najchętniej podróżują na rowerze.

Uszyty z wełny merino z dodatkiem spandexu dla uelastycznienia garnitur nie krępuje ruchów i odprowadza wilgoć na zewnątrz (a jakby sam materiał nie wystarczył, marynarka zaopatrzona jest w dyskretne wywietrzniki).

Garnitur z kolekcji Parker Dusseau. Cena: ok 1400 zł, moda męska, marynarkifot. Parker Dusseau

Wyposażony jest w elementy odblaskowe (gdy postawimy kołnierz odsłoni się odblaskowa w świetle reflektorów lamówka) i niezbędne zapięcia i podpięcia, np. na nogawkę. I, co równie w tym przypadku ważne, nie traci fasonu - zapewni nam nie tylko wygodę i bezpieczeństwo na rowerze, ale także schludny, elegancki wygląd od razu po zejściu z roweru. Cena niebagatelna, kogo nie odstraszy, zamówić rowerowy garnitur może tutaj.

Więcej o:
Komentarze (5)
W garniturze na rowerze
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • wiac_z_kraju

    Oceniono 13 razy 5

    jak życie pokazuje założenie garnituru nie czyni nikogo mądrzejszym i bardziej inteligentnym, widać to po Polskim parlamencie w którym 560 baranów w garniturach pokazuje codziennie swoje idiotyzmy

  • krypan11

    Oceniono 11 razy -3

    Pracując w poważnej firmie, gdzie musi się wyglądać. Jadąc na rowerze, można zostać ochlapanym przez inny samochód oraz po prostu się spocić. Wielokrotnie jadąc na uczelnię (około 10km) byłem spocony. Dlatego zrezygnowałem z tej formy komunikacji. Rower jak najbardziej tak, ale w czasie wolnym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX