Jeff Bridges dla Marc O'Polo występuje i... projektuje

Marc O'Polo po raz drugi zaprosiło do współpracy aktora Jeffa Bridgesa: wcześniej jako modela, teraz w roli projektanta.

Jak wiadomo, Jeff Bridges projektantem nie jest, ale stylu odmówić mu nie można. Wprawdzie w ?Big Lebowskim? preferował szlafroki i piżamy, z wiekiem aktor prezentuje się coraz lepiej. Ma na szczęście świadomość, że dobrze się ubierać nie znaczy umieć projektować, więc ograniczył się do pomysłu na proste bluzy i t-shirty, których wyjątkowość tkwić ma w przesłaniu.

Inspiracją do stworzenia kolekcji była idea Mindfulness (uważność) - odnosząca się do terminu zaczerpniętego ze współczesnej psychologii, który określa rodzaj skupienia uwagi oraz wzrost świadomości związany z medytacją. Bliska Bridgesowi praktyka pozwoliła na stworzenie t-shirtów z wykaligrafowanymi hasłami i sentencjami. LiberTee, PersonaliTee, SimpliciTee, UncertainTee i BeauTee to pięć najważniejszych wartości Mindfulness, które jednocześnie nawiązują do hasła Marc O'Polo: ?Follow Your Nature?. Pytanie brzmi: czy wam się to podoba?

Kolekcja Marc O'Polo, moda męskafot. Marc O'Polo

Więcej o: