Lux & luz: 20 par najfajniejszych trampek

Zasadnicza różnica między butami eleganckimi a butami luksusowymi polega na tym, że noszenie na co dzień tego, w czym nam najwygodniej, to często największy luksus. A w czym może być wygodniej, niż w trampkach i sneakersach?

Kiedyś w służbie sportowców, dziś na ulicach miast. Trampki i sneakersy (od ang. sneak - skradać się) projektowane były z myślą o sportowcach różnych dyscyplin. Żeby byli szybsi, sprawniejsi, zwrotniejsi, żeby im było wygodniej. Nic więc dziwnego, że buty o sportowym rodowodzie zdominowały modę nie tylko casualową - łączenie ich z marynarką czy nawet garniturem nikogo już nie dziwi i wcale nie wynika z niedbalstwa czy braku modowych kompetencji. Często jest wręcz przeciwnie. I zawsze jest wygodnie.

Więcej o:
Komentarze (3)
Lux & luz: 20 par najfajniejszych trampek
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • zeicc

    Oceniono 18 razy 16

    Tutaj są też normalne buty, nie tylko trampki z których Ryłko i Gino ok, reszta tak jakoś ... W życiu nie dałbym tyle kasy za trampki. Co za tym idzie, to może zróbcie zestawienie z rzeczy dostępnych dla większej grupy ludzi? Np w CCC mają udaną kolekcję męskich butów na wiosna/lato. I to tyczy się każdego Waszego zestawienia. Tak na prawde każdy głupi potrafi pogrzebac w internecie i "ubrac" dziewczyne czy faceta nie wydajac kasy. Tylko potem są zestawienia z marynarka na 1000 pln, czy apaszką za 300. Już nie raz Wasze kompozycje przekraczały 1000 pln i więcej. Większości ludzi na to nie stać, więc wysilcie się i zróbcie zestawy z rzeczy dostępnych, a nie możliwych do kupienia po odłożeniu z wypłaty i na dodatek na wyprzedaży.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX