Buty: Tomasz Ossoliński projektuje dla Gino Rossi

Oto, czym zaowocowała współpraca czołowego polskiego projektanta, Tomasza Ossolińskiego, ze znaną i cenioną marką obuwniczą Gino Rossi.

Tomasz Ossoliński, projektant, który już od ponad 20 lat wyznacza standardy w modzie męskiej, stworzył kolekcję razem z zespołem marki Gino Rossi. Sześć modeli męskich butów wykonanych w całości ze skóry ma wypełnić niszę na polskim rynku obuwniczym i dać możliwość zakupu doskonale zaprojektowanych, precyzyjnie wykończonych i trwałych butów na każdą okazję.

Tym ręcznie wykonanym butom z pewnością nie brakuje stylowości. Wśród sześciu unikalnych modeli znalazły się zarówno casualowe propozycje na co dzień, jak i klasyczne fasony do smokingu i na wyjścia wieczorowe. Kolekcja Tomasz Ossoliński for Gino Rossi jest z pewnością ciekawą propozycją na jesień.

Buty z kolekcji Tomasz Ossoliński dla Gino Rossi. Cena: ok 600 złfot. Gino Rossi

Więcej o:
Komentarze (1)
Buty: Tomasz Ossoliński projektuje dla Gino Rossi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • cmoknij.wuja.w.pendzel

    Oceniono 6 razy 6

    Jeśli zaprojektował moje - takie z zamszu brązowe, podobne du tych na pierwszym zdjęciu za nogami tej pary, to chciałbym mu podziękować. Po 2 tygodniach chodzenia obcas tak się starł, że musiałem wymienić. Po dwóch kolejnych pękła lekko podeszwa, a po kolejnych zwinęła się skóra nad piętą w rulonik. To mnie przekonało, do pożegnania się z tą wspaniałą "włoską" marką. Tak, tak, ktoś powie, że powinienem się cieszyć, bo uty za 650 zł kupiłem przecenione w Body Factory za jakieś 180 zł. Tyle że jakbym dołożył 100 zł, to kupiłbym tam buty Baty przecenione z 400 zł, które byłyby warte swojej ceny. Te dla mnie miały mniejszą wartość użytkową, niż laczki na basen i już drugi raz nie zaryzykuje kupna Gino.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX