Komin, czyli więcej (albo mniej) niż szalik

Przed jesiennym chłodem schowaj się w kominie. Kilka propozycji dla tych, którzy nie lubią zwykłych szalików.

Może pikowany, ortalionowy, z kieszeniami? A może zapinany na skórzany pasek? Albo futrzasty. Lub z kapturem. Tak, to nadal o szalikach. Tyle, że trochę innych. Jeśli zwykły szalik was nudzi, możecie spróbować modnych (i wygodnych!) od kilku lat kominów, czyli szalików-nie szalików. W wersji klasycznej, albo udziwnianej. Szczelne ?okutanie? szyi znacznie poprawi nasz komfort jesienią, ale jeśli nie lubicie nosić szalików, ale nie chcecie też marznąć, ciekawym rozwiązaniem wydaje się kołnierz zrobiony przez młodą polską projektantkę, Olę Bajer, znaną jako Bola - prosty, elegancki, nieinwazyjny. Sprawi, że wiatr nie będzie nam hulał po karku, ale nie poczujemy się też w nim jakbyśmy nosili na szyi koc, jak to z szalikami czasem bywa.

Kołnierz z kolekcji Bola. Cena: 60 złfot. Bola/SHWRM.pl

Więcej o:
Komentarze (4)
Komin, czyli więcej (albo mniej) niż szalik
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • glupiadmin

  Oceniono 15 razy 13

  Wygląda jak młody Hitler

 • tekilasanrajs

  Oceniono 6 razy 4

  tragedia..

 • culebre

  Oceniono 6 razy 4

  Ja mam dla Oli-Boli-Bajer dobrą radę. Zmień modela. Ten wygląda na mocno obciążonego genetycznie. A twój projekt już był. W upadających PGRach demoludów, gdy na półkach w sklepach był tylko ocet i nie starczało włóczki na pełny sweter. Tego typu anemiczne wymoczki też się widywało, ale tylko w głęboko patologicznych czworakach.

 • srull

  Oceniono 9 razy 3

  "Mężczyzna w kominie. (...)?"

  Kominiarz.

  A tak na poważnie - wieki temu, kiedy byłem dzieckiem, takie syfiaki jak u tego wypindrzonego z zaczeską i miną kretyna, były w przedszkolu na porządku dziennym. Do tej pory wspominam z obrzydzeniem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX