Czapki z daszkiem na wiosnę - najmodniejsze wzory

Czapkę z daszkiem, oczywiście. Skąd się wzięła marka New Era, w której z upodobaniem chodzi połowa amerykańskich celebrytów i sportowców?

Historia marki New Era sięga lat 20. ubiegłego wieku. Niemiecki imigrant Ehrhardt Koch od podstaw stworzył firmę, która dziś dostarcza czapki dla klubów z bejsbolowej ligi MLB oraz futbolowej NFL w Stanach Zjednoczonych. Pierwszy model czapki pojawił się w 1934 podczas meczu bejsbolowego w USA - założyła ją drużyna Cleveland Indians. New Era przez lata budowała swoją pozycję, zdobywają uznanie zarówno sportowców, jak i ludzi, którzy nosząc czapki identyfikowali się ze swoimi ulubionymi drużynami sportowymi. 1980 roku została stworzona diamentowa kolekcja czapek - 59FIFTY Cap, która do dziś święci triumfy na całym świecie i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów i gwiazd na całym sśiecie.

Czapka z kolekcji Reserved. Cena: 39,90 złfot. Reserved

Czapki New Era dostępne są salonach Sizeer oraz na www.e-sizeer.com. Kosztują 139,99 zł, ale jeśli szukacie tańszej alternatywy, to czapki z daszkiem - i te stylizowane na sportowe bejsbolówi, i te bardziej ?casualowe" - znajdziecie w prawie każdej wiosennej kolekcji.

konkurs

Więcej o: