Polska moda: Kozacki Mops

Czy mops to ładny pies? Czy Kozacki Mops to fajne ciuchy? W jednym i drugim przypadku zdania będą zapewne mocno podzielone.

Jeśli chodzi o kroje, to jest dość standardowo: dresowe spodnie, szare bluzy, proste t-shirty. Pod względem wzorów natomiast jest ciekawiej, bo z mopsem. I to nie byle jakim, bo kozackim. Twórcy tej małej polskiej marki twierdzą, że mopsy towarzyszą im na każdym etapie powstawania produktu, od koncepcji, po wykonanie.

Spodnie z kolekcji Kozacki Mops. Cena: 175 złfot. Kozacki Mops

Nam się ten pomysł dość podoba, szczególnie, że z mopsami nie przegina - pojawiają się w formie prostego czarnego albo białego nadruku, nie jest więc za tandetnie ani za kolorowo. No i plus za skarpety, bo zabawne skarpety znaleźć wprawdzie coraz łatwiej, ale wciąż trudno (a żaden ciuch tak nie poprawia humoru, jak oryginalna skarpetka).

Jak jednak wiadomo, z modą na mopsy czasami również można przesadzić:

Zdjęcie The Mountain Black Pug Face Mops Koszulka 103548 Zdjęcie The Mountain T-shirt Aviator Pug - Mops 103759 Zdjęcie The Mountain T-shirt Vampire Pug - Mops 103757
The Mountain Black Pug Face... The Mountain T-shirt Aviato... The Mountain T-shirt Vampir...
źródło: Okazje.info
Więcej o:
Komentarze (4)
Polska moda: Kozacki Mops
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cenisz.dobre.dziennikarstwo

  Oceniono 13 razy 9

  Ten bulldog na zdjęciacj 1 i 8 to niby ma byc mops????
  Poza tym, tytuł linku mówi o modzie dla mężczyzn, a ja na żadnym ze zdjęć nie widziałem mężczyzny.

 • boo-boo

  Oceniono 4 razy 4

  Tak- chyba dla metro-c.i.p. .......

 • Magda Drubańska

  Oceniono 1 raz 1

  Eksperci z was od siedmiu boleści... Mopsy i buldożki były inspiracją dla tworzenia ubrań tej marki i mi to bardzo odpowiada. Poza tym czepiacie się, a firma produkuje ubrania głównie dla kobiet. Nawet na stronie sklepu showroom, który sprzedaje ich kolekcje jest o wieeeeele więcej damskich ubrań :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX