Męskie koszule w kratę: idealne na wiosnę

Koszula z kolekcji H&M. Cena: 79,90 zł

Koszula z kolekcji H&M. Cena: 79,90 zł (fot. H&M)

Lekko i niezobowiązująco. Wygodnie, ale porządnie. Koszula w kratę w wiosennej odsłonie.

Wiosna będzie w kratkę - oby nie dotyczyło to pogody, ale na pewno dotyczy mody. Lekka, przewiewna bawełniana koszula to idealne ubranie wiosną i latem. A jak koszula, to najczęściej w kratę. A jak w kratę, to w jaką? Rodzajów krat jest wiele, od Tattersall, czyli regularnie rozmieszczonych dość cienkich kolorowych pasków na jasnym tle (wzór często wykorzystywany do bawełny na weekendowe koszule), przez klasyczną kratę Vichy - drobną dwukolorową (przy czym drugi kolor to zawsze biel), po kratę Madres - kolorową kratę stosowana na bawełnianych i płóciennych tkaninach o porowatej fakturze, która tej wiosny na koszulach występuje chyba najczęściej.

Nie trzeba jednak być znawcą krat, w kwestii casualowej codziennej koszuli nie obowiązują żadne ścisłe zasady. Lepiej skupić się na kolorach: sporo w nowych kolekcjach zestawień różnych odcieni błękitu albo zieleni z cieplejszymi barwami różowymi, czerwonymi czy pomarańczowymi. Ma być lekko, jasno, przyjemnie i z życiem. Jak to wiosną.

 

Koszula z kolekcji H&M. Cena: 79,90 złfot. H&M

Zdjęcie BonPrix Koszula w kratę 945373 Zdjęcie Crosshatch Męska Koszula z Krótkim Rękawem Chunk w Kratę (Czerwona) Zdjęcie Victorio Koszula w kratę V102
BonPrix Koszula w kratę Crosshatch Męska Koszula z krótkim rękawem
Victorio Koszula w kratę V102
źródło: Okazje.info
Zobacz także
  • Koszule w kratę. Z czym je łączyć? Koszule w kratę i krawaty: tak je łączymy w nowym sezonie
  • Ubrania z kolekcji Zara Trendy w modzie męskiej: wiosna w kolorze pustyni
  • Marynarka z kolekcji Springfield. Trendy w modzie męskiej: granat i moro

Polecamy