Supermocne Wranglery i narzędzia Leatherman, czyli zestaw dla drwala

Zestawy zawierają flagowy model spodni Wranglera, Texas, dwa razy mocniejszy od standardowego denimu, a także specjalne wersje dwóch produktów marki Leatherman - narzędzi w klasycznym miedzianym wykończeniu.

Spodnie Texas to najpopularniejszy fason Wranglera. Na potrzeby tej współpracy z lettermanem materiał poddano dodatkowej obróbce, dzięki czemu wodoodporny denim stał się jeszcze bardziej wytrzymały. Wzmocnione przednie kieszenie wyposażono w specjalne przegródki na kieszonkowy multitool Piranha 2 firmy Leatherman.

Zestaw spodnie Wrangler + narzędzie Letterman. Cena: ok 400 złfot. materiały prasowe

Piranha 2 to to wykonane z jednego kawałka hartowanej stali doskonałe narzędzie kieszonkowe, któe przyda się do szybkich akcji typu dokręcanie lub luzowanie śrub czy do otwierania butelek. To wielofunkcyjne narzędzie świetnie dopasowane jest do kształtu dłoni, zawiera kombinerki, śrubokręt a nawet piłkę. Zestaw składający się ze spodni Wrangler Texas i narzędzia Leatherman Piranha 2 jest dostępny od 20 kwietnia 2015 r. na stronie: www.wrangler-europe.com/leatherman.

. . .

Zdjęcie Leatherman Multitool Leatherman Vista Zdjęcie Leatherman Multitool Rail (831805) Zdjęcie Leatherman Multitool Raptor (831742)
Leatherman Multitool Leatherman Leatherman Multitool Rail Leatherman Multitool Raptor
źródło: Okazje.info
Więcej o:
Komentarze (4)
Supermocne Wranglery i narzędzia Leatherman, czyli zestaw dla drwala
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX