Złotouste koszulki i bluzy

Słynący z nadzwyczajnego poczucia humoru Stanisław Ignacy Witkiewicz odpisywał na zaproszenia skrótem: ?D.U.P.A.", który znaczył: ?Dziękuję Uprzejmie Przyjdę Akuratnie". Teraz możecie ten literacki cytat mieć na koszulce.

Albo bluzie. Albo torbie. Katarzyna Latos jest założycielką Golden Lips, marki odzieżowej, która powstała dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich. Tworzy ubrania (koszulki, bluzy) i dodatki (torby) z projektami graficznymi w postaci cytatów polskich i zagranicznych pisarzy i poetów. - Ukończyłam filologię polską na UJ i moja praca licencjacka dotyczyła właśnie związków pomiędzy literaturą, modą i tożsamością. Cytaty zaś gromadzę od zawsze, jest to jedna z moich pasji - opowiada Katarzyna.

- Stworzyłam Golden Lips ponieważ wierzę, że może to być nowy, oryginalny sposób na promocję literatury i czytelnictwa w naszym kraju. Rynek odzieżowy przepełniony jest koszulkami z napisami, które nic nie znaczą, nic nie wnoszą. W przypadku tych koszulek jest inaczej - dodaje.

Ubrania z kolekcji Golden Lipsfot. Golden Lips

Zdjęcie Fruit Of The Loom Koszulka z nadrukiem Free Hugs w02 Zdjęcie Fruit Of The Loom Koszulka z nadrukiem Shit Day w02 Zdjęcie Fruit Of The Loom Koszulka z nadrukiem YOLO w02
Fruit Of The Loom Koszulka ... Fruit Of The Loom Koszulka ... Fruit Of The Loom Koszulka ...
źródło: Okazje.info
Więcej o: