Klasyczna elegancja: kolekcja COS dla podróżników

Kolekcja marki COS

Kolekcja marki COS (fot. COS)

Limitowana, 23-elementowa kolekcja tworzy kompletną garderobę męską w odcieniach szarościa, burgundu i głębokiego granatu.

Ta kolekcja to esencję stylu marki COS: ubrania proste i współczesne, ponadczasowy styl raczej niż sezonowe trendy. Podróżowanie jest nieodłączną częścią życia zawodowego i osobistego nowoczesnego mężczyzny. Kolekcję The Modern Traveller stworzono właśnie z myślą o nim - ubrania są lekkie, upraktyczne, ale jednocześnie eleganckie. Wykonane z wysokiej jakości tkanin. Dzięki swojej prostocie i funkcjonalności pozwalają zachować nie tylko swobodę ruchów, ale nowoczesny styl.

Kolekcja marki COSfot. COS

Kluczowe elementy kolekcji to dopasowane kroje w klasycznym, jednorzędowym stylu, w głębokich granatach i burgundach. Wyraźna linia sylwetki przeważa również w przypadku okryć wierzchnich i koszul: proste kroje i szarości nawiązują do surowej architektury, która inspirowała twórców kolekcji. Przemyślana odzież w zestawieniu z klasycznym obuwiem i bdodatkami tworzy całość - garderobę potrzebną współczesnemu mężczyźnie.

Kolekcja The Modern Traveller miała premierę 7 maja na MRPORTER.COM, w wybranych sklepach COS oraz na cosstores.com.

ZOBACZ WIDEO

Zobacz także
  • Koszule button down: na przekór, elegancko Stylowe koszule z guzikami na kołnierzyku [SESJA LOGO]
  • Koszula z kolekcji Springfield. Moda męska w paski: co się zmienia w tym sezonie
  • Kadr z filmu "Krawiec z Panamy" Szycie garnituru na miarę: 7 rzeczy, które wato wiedzieć

Polecamy