Stylowe i uniwersalne plecaki: idealne do miasta i na wycieczkę

Plecak na plecy i w świat. Albo w miasto, za miasto, pod miasto. Na wycieczkę.

Nie musi być sportowy, nie musi być szkolny. Nie musi sprawiać, że będziesz się z nim czuł jak mały chłopiec, albo jak dresiarz idący na siłkę. Plecak to superpraktyczny i wygodny sposób noszenia ze sobą potrzebnych rzeczy - gdy tych rzeczy masz więcej niż portfel i klucze, jest wręcz nie do zastąpienia. Pewnie, do pracy, na laptopa wystarczy teczka albo niewielka podręczna torba. Ale jeśli chcesz w nieskrępowany sposób cieszyć się odpoczynkiem (zwłaszcza tym aktywnym) - czy to w mieście, czy poza nim - plecak nadaje się do tego jak nic innego.

Plecak z kolekcji Rains. Cena: 309,90 złfot. Rains

A wybór plecaków jest tak duży, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Od tych najprostszych, przez oryginalniejsze, kolorowe i stylowe, po dizajnerskie, pięknie zaprojektowane i starannie wykonane. Producenci odzieży sportowej też nie zaspali gruszek w popiele i w kolekcjach mają bardzo wiele modeli spełniających funkcje plecaków sportowych (m.in. wodoodporność), a wyglądające prosto, miejsko, nieepatujące kolorami i sportowym dizajnem. Ciekawym przykładem jest duńska marka Rains, której produkty dostosowane są do warunków atmosferycznych północnej Europy - są stylowe i praktyczne jednocześnie.

Więcej o:
Komentarze (1)
Stylowe i uniwersalne plecaki: idealne do miasta i na wycieczkę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Paweu

    0

    Dobry plecak to must have dla każdego aktywnego mężczyzny. Przedstawiliście tu solidne marki. Ja od jakiegoś roku, bo żyję aktywnie, nie ruszam się z domu bez plecaka Fish Dry Pack, solidnie uszyty, poręczny, niezawodny zarówno na mieście jak i na łonie przyrody, a przy tym cena rozsądna w stosunku do jakości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX