Ręcznie robione skórzane akcesoria dla mężczyzn

Sykalafo to mała rodzinna firma kaletnicza. Ojciec i syn robią razem torby i pokrowce. Wszystko ręcznie wykonane i starannie wykończone.

Marka Sykalafo została założona przez ojca i syna pod koniec roku 2012 w Warszawie. Ich wspólne zamiłowanie do skóry postanowili przekuć we własną firmę. Nie zawsze dobrze się dogadywali, ale gdy zaczęli razem pracować, nauczyli się słuchać siebie nawzajem.

Robione przez nich przedmioty są wykonywane ręcznie z wysokogatunkowych skór naturalnych przy użyciu narzędzi kaletniczych. Są niepowtarzalne, cechując się przy tym prostym dizajnem i najwyższą jakością. W ofercie Sykalafo znajdziecie m.in. sakwę na rower (przyczepianą pod siodłem) z naturalnej skóry, etui na karty kredytowe i dokumenty, dwukomorowe, z wysokogatunkowej skóry naturalnej, garbowanej roślinnie. Sporo tu też świetnych pokrowców na laptopy i tablety, są też piękne torby (robione na zamówienie) wykonane całkowicie ręcznie bez używania jakichkolwiek maszyn. Każdy element został ręcznie wycięty i ręcznie zszyty.

Sykalafofot. Sykalafo

Zdjęcie Puccini Teczka męska skórzana klasyczna ABC 5798-2 Zdjęcie Tommy Hilfiger 1790875 Zdjęcie VIP Collection Teczka skórzana męska klasyczna Business Y 120 blk
Puccini Teczka męska skórzana Tommy Hilfiger 1790875 VIP Collection Teczka skórzana
źródło: Okazje.info
Więcej o: