Piżamy, t-shirty i bluzy, w których chcielibyście iść na imprezę

Z piżamami na salony i ze sztuką do sypialni. Lekkie spodnie, t-shirty i bluzy marki Meet The Llama z limitowanymi seriami nadruków młodych polskich grafików jeszcze lepiej nadają się na poimprezowy chill out - nie ważne, czy przed telewizorem, w parku czy na miejskim targu śniadaniowym.

Meet The Llama to kolejna młoda polska, prężnie działająca marka. Polska nie tylko z nazwy, bo wszystkie ubrania, jakie ma w ofercie, powstają w stolicy polskiej mody - Łodzi. Nie ma więc mowy o sprowadzanych z Chin koszulkach, które po zadrukowaniu udawać mają polski produkt. Marka sama projektuje swoje wykroje i szuka najlepszych materiałów, przemierzając całą Polskę.

Meet The Llama to trzy dziewczyny z Poznania, które przyjaźnią się od podstawówki, a teraz tę przyjaźń wystawiły na ciężką próbę wspólnego biznesu. Ale nie tylko o biznes tu chodzi, bo do współpracy zaprosiły młodych polskich grafików, którzy specjalnie dla nich przygotowują ilustracje i nadruki na ubrania - również w limitowanych seriach.

Bluzy z kolekcji Meet The Llama. Ceny: ok. 150 złBluzy z kolekcji Meet The Llama. Ceny: ok. 150 zł

W rzeczach z męskiej linii marki znajdziecie m.in. surrealistyczne, ręcznie robione kolaże Moni Wilk oraz inspirowane sportami zimowymi, minimalistyczne grafiki hi.goszi - utalentowanej ilustratorki i designerki, realizującej dziś wiele projektów w Polsce i za granicą.

Jest wśród nich też Mateusz Kozik - seria jego grafik przedstawiających zwierzęco-mechaniczne postaci zdobi bluzy, koszulki i spodnie piżamowe. Tak, piżamowe - bo Meet The Llama to ubrania z których najczęściej by się nie wychodziło, ale i w których można wyjść - z domu.

Mimo że domowe, ciuchy te są też bardzo wyjściowe. Oczywiście, nie na każde wyjście się nadają, ale przed imprezą, na imprezę i po imprezie mogą być idealne.

Całą kolekcję ubrań Meet The Llama znajdziecie tutaj.

Bluzy z kolekcji Meet The Llama. Cena: ok. 150 złfot. Meet The Llama

Więcej o:
Komentarze (9)
Piżamy, t-shirty i bluzy, w których chcielibyście iść na imprezę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • szlag_mnie_trafi

  Oceniono 15 razy 9

  Twarze nieskażone myśleniem... Ale co tam - grunt, że w dizajnerskich ciuchach.

 • k.rotaru

  Oceniono 8 razy 4

  super ubrania, кurwо

 • funny75

  Oceniono 6 razy 4

  Moda na brody ok ale brody młokosie z mięciutkimi włoskami to już masakra wygląda to ochydnie

 • hummer_my_vehicle

  Oceniono 4 razy 2

  w domu w pracu w lesie w dresie

 • mejlmi

  Oceniono 2 razy 2

  A mnie się podoba projekt Plan Planeta - moda, ktora niesie ze sobą jakieś wartości a nie kolejne dizajnerskie wydziwianie.

 • Janek Blich

  0

  Wreszcie jakieś piżamy z pomysłem a nie kolejne wzory w krate albo paski. Jest git

 • udibidi03

  Oceniono 2 razy 0

  Odgrzewane misie, przyjedzcie do Londynu, gdzie zamieszkuje to sobie zobaczycie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX