Stockowe zdjęcia na koszulkach!

A więc stało się - najgorsze stockowe zdjęcia podzieliły losy ikon światowej popkultury i trafiły na t-shirty! Choć na razie, niestety, nie kupisz takich koszulek w sklepie.

Cała akcja to sprytny zabieg marketingowy Adobe Stock - wyszukiwarki zdjęć, które możemy użyć, w zależności od potrzeb, np. przy publikacjach prasowych lub w kampaniach reklamowych. Szwedzka firma Abby Priest - odpowiedzialna za całe zamieszanie - chciała udowodnić, jak bardzo myślenie o fotografiach tego typu zmieniło się na przestrzeni lat.

Jak czytamy w oświadczeniu, na grafikach widzimy "ludzi ubranych w koszulki z najbardziej niesławnymi stockowymi zdjęciami. Z takimi, które uwielbiamy wyśmiewać". Ubrania niestety nie będą dostępne w otwartej sprzedaży - trafią wyłącznie do szczęśliwców w ramach działań promocyjnych.

Naszym zdaniem, akcja jest strzałem w dziesiątkę! Zgadzacie się?

 

Stockowe zdjęcia na koszulkachFot. Adobe Stock

Stokowe zdjęcia na koszulkachFot. Adobe Stock

Stockowe zdjęcia na koszulkachFot. Adobe Stock

Stockowe zdjęcia na koszulkachFot. Adobe Stock

 

Więcej o:
Komentarze (3)
Stockowe zdjęcia na koszulkach!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Jarek z rzymskiezakupy.pl

    0

    fajny pomysł, dla mnie super

  • Maciej Skałkowski

    0

    Absolutny przemistrz. Jakiś czas temu czytałem sensowną wypowiedź Jacka Santorskiego, który sprytnie zauważył, że nie może już wklejać stockowych zdjęć do swoich prezentacji, bo to obciach i go na to nie stać. Przez chwilę myślałem, że skoro tacy ludzie mówią takie rzeczy, to świat stanie się zaraz lepszym światem. Natomiast większość klientów, to jak dowie się, że coś takiego jak stock istnieje, to jest superszczęśliwa, że można zrobić coś po kosztach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX