Bezpieczne spodnie

Sezon rowerowy w pełni, ulicami pędzą cykliści zmierzający do pracy. Dla tych, którzy w jednym stroju chcą i jeździć, i pracować, firma Lindland ma całkiem eleganckie spodnie z ciekawymi dodatkami. Kieszenie i dół nogawek po wewnętrznej stronie są zrobione z odblaskowego materiału, dzięki któremu rowerzysta jest lepiej widoczny w ciemnościach.


 

cordarounds


cena: 90 dol.

 

Zdjęcia: MATERIAŁY PROMOCYJNE

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

 

Pimp your bike 

Jazda rowerem to czysta przyjemność. Obwieszanie go ciężkim osprzętem może jednak skutecznie zmniejszyć komfort użytkowania. Zapomnij o zardzewiałym dzwonku, rzężącym dynamo i metrach kabli. My proponujemy bezprzewodowe głośniczki, błyskotki zasilane ruchem pedałów, wszystkomogącą nawigację, a nawet małą ekoelektrownię.

  Jazda z prądem czyli rowery elektryczne 

Oto najnowsza rowerowa moda - samo pedałowanie już nie wystarcza. Coraz więcej firm produkuje jednoślady z silnikiem elektrycznym, wspomagającym wysiłek cyklisty.

  Na każdą stopę 

Te buty mają nie stroić fochów i nie skarżyć się, że nie pasujecie do siebie. Jak wierny pies dostosują się do ciebie i zadbają o twoją wygodę. Jako pierwszy dziennikarz z Polski miałem na nogach nowe Nike Lunarglide+.

 

Casual Fridays 

Zwyczaj "piątków na luzie" stanowi kompromis między nienagannym, biznesowym wizerunkiem w tygodniu, a bardziej luźną atmosferą poprzedzającą weekend.

Dzięki temu nawet najbardziej sztywne korporacje zyskują nowe, bardziej ludzkie oblicze.

Więcej o: