Druga skóra - kurtki skórzane

Długość do pasa, prosty krój i stójka - tak w skrócie można opisać najmodniejszy model skóry na jesień. W niektórych kurtkach stójki mają formę kołnierza. Dla zmarźluchów najlepsze będą te z podszewką-swetrem albo wszytym kapturem. 

 

 

Stylizacja: Klara Mayzel-Racławska

Zdjęcia: Łukasz Falkowski, materiały promocyjne firmy Mustang

 

Zobacz też na Logo24:

    

 
 

Giorgio Armani Lifestyle totalny 

Wiesz, komu zawdzięczasz eleganckie i niebanalne marynarki pozbawione okładów z watoliny na ramionach i plecach? Wiesz, kto wprowadził na stałe do garniturowego zestawu wąskie, seksowne spodnie? Nie masz pojęcia? To Giorgio Armani!

 
  Krokodyl na korcie 

Pewnemu przedwojennemu tenisiście było za gorąco w koszuli z długim rękawem, dlatego wymyślił koszulkę polo. I tak powstała firma Lacoste.

Burberry 
 

Burberry, czyli wszystko w kratkę 

Burberry to brytyjskość. W trenczach tej firmy żołnierze Korony walczyli pod Verdun. Za symbol dobrego smaku uznaliją angielscy arystokraci. Czapeczki Burberry noszą też brytyjscy dresiarze.

witryna 
 

Buty dla dżentelmena 

Mój nauczyciel mawiał: Jak się nie będziesz uczył, to będziesz buty robił - opowiada Stephen Etheridge. - Chyba go nie słuchałem, bo proszę, faktycznie pracuję w fabryce butów. Ale nie narzekam - Stephen jest dyrektorem generalnym Church's & Co i sprzedaje buty. Jedne z najlepszych na świecie.

Więcej o: