Snikersy

Czeka nas kolejny sezon ze snikersami.

Buty o typowo sportowym charakterze ciągle nie wychodzą z mody. Co lepsze, niektórzy, tak jak Justin Timberlake, noszą je nawet do garnituru.

Przed wami snikersy z najnowszych kolekcji.

 

 

Stylizacja: Klara Mayzel

Zdjęcia: Łukasz Falkowski, Corbis, materiały promocyjne firmy Adidas

 

 

Zobacz też na Logo24:

    

  Trendy jesień 2009 

Tej jesieni bawimy się stylami i ubieramy raczej grzecznie. Charakteru ubiorom nadają odpowiednie dodatki.

Obowiązuje hasło: "God Save the Queen", bo  głównie  Anglicy zainspirowali  projektantów.

witryna
 

Buty dla dżentelmena 

Mój nauczyciel mawiał: Jak się nie będziesz uczył, to będziesz buty robił - opowiada Stephen Etheridge. - Chyba go nie słuchałem, bo proszę, faktycznie pracuję w fabryce butów. Ale nie narzekam - Stephen jest dyrektorem generalnym Church's & Co i sprzedaje buty. Jedne z

  Gołe stopy! Howgh! - mokasyny 

Klasyczne mokasyny to coś, co każdy mężczyzna mieć powinien. Jeśli planujesz zakup w tym sezonie, masz szczęście - wybór jest ogromny. Modele skórzane pasują do dżinsów, a zamszowe dobrze wyglądają ze spodniami płóciennymi. Uwaga, wkładamy je wyłącznie (!) na gołą stopę.

 

Cichobiegi 

W latach 80. grzechem ciężkim było nie słuchać Wham! i nie nosić tenisówek. Jeśli zatem grzeszyłeś, nadszedł czas odkupienia, bo w tym sezonie są piekielnie modne. Białe, dwukolorowe, kraciaste, wszystkie na gumowej podeszwie. Nikt cię w nich nie usłyszy, ale każdy zauważy.

 

Ulicznik z charakterem 

But z dużymi aspiracjami. Sprawdzi się jako najlepszy przyjaciel faceta: niezawodny, bo wyposażony w specjalistyczną membranę lub amortyzator, cierpliwy, bo dzięki solidnej podeszwie zniesie najdłuższą wędrówkę po mieście czy w łatwym terenie.

 

Czytaj w Znam.to: Najbardziej wytrzymałe buty na rynku - Babolat AC Style

Więcej o: