Pedałuj stylowo

Od początku sezonu rowerowego dzieli nas jeszcze kilka miesięcy, ale już teraz warto pomyśleć o urozmaiceniu swojego ekwipunku cyklisty. Do banalnego kasku, który ma już prawie każdy rowerzysta, możemy zamówić stylowy pokrowiec. Do wyboru mamy kolorową czapkę, kapelusz lub awangardowe nakrycie głowy pokryte sztucznym futrem. Będzie bezpiecznie jak w normalnym kasku, ale o wiele ciekawiej.

 


www.yakkay.com


cena: 35 funtów

 

Czytaj w Znam.to: Tysiące utworów w zasięgu ręki

Czytaj też na Logo24:

 

Rowerem na Golgotę

Po raz pierwszy słynna z Tour de France góra Ventoux śniła mi się w nocy przed atakiem na szczyt. Widziałem w słońcu jej łysą czaszkę z księżycowym krajobrazem i wieżą meteo na czubku. Moja golgota.

Na złamanie karku z Mają Włoszczowską

Mam ścigać się z Mają Włoszczowską. Nigdy nie jeździłem w górach, a Maja to srebrna medalistka z olimpiady w Pekinie w kolarstwie górskim

Nauka jazdy - TransCarpatia

Jesteś w błędzie, jeśli myślisz, że potrafisz jeździć na rowerze. Ja tę trudną sztukę opanowałem dopiero na TransCarpatii - najcięższym wyścigu rowerowym w tej części Europy.

Jazda z prądem czyli rowery elektryczne

Oto najnowsza rowerowa moda - samo pedałowanie już nie wystarcza. Coraz więcej firm produkuje jednoślady z silnikiem elektrycznym, wspomagającym wysiłek cyklisty.

Więcej o: