Strojenie (się w) gitary

Jeśli przechodząc koło sklepu odzieżowego, usłyszycie riff ze "Smoke on the Water", to znaczy, że właśnie ktoś przymierza Electronic Rock Guitar Shirt.

 

To, z czym mamy tu do czynienia, to największa rewolucja w dziedzinie udomowionego rocka od czasów "Guitar Hero" - gitara wbudowana w koszulkę. Polecamy obejrzenie filmików na stronie producenta, bo i tak nam nie uwierzycie, że to naprawdę działa! I brzmi (prawie) jak prawdziwe, elektryczne wiosło.

 

www.thinkgeek.com

 

Cena: 30 dol.

 

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

    

 
Każdy, kto widział film o gigantycznym gorylu demolującym Nowy Jork, wie, jak wielkie wrażenie na kobietach robi walenie się w klatę w celu wydobycia z niej imponujących dźwięków. Mamy niespodziankę dla osób dysponujących gorszymi niż King Kong warunkami fizycznymi.
Coś dla tych, którzy nie mogą się rozstać z klockami. Na koszulce umieszczono w pełni funkcjonalną platformę do ich układania. Podstawa jest kompatybilna z klockami Lego, PixelBlocks, Mega Bloks i K'nex Bricks. Teraz możesz ustawić ulubiony zamek orków, stację kosmiczną albo układać dowcipne napisy i zaprezentować dzieło w pracy lub szkole. A jak już dorośniesz, to jednym ruchem na stałe usuniesz platformę z koszulki.
Gitarowi puryści zmieszają Misa Digital Guitar z błotem. To ustrojstwo bez strun, z ekranem dotykowym i 144 przyciskami śmie ktoś nazywać gitarą?

Z nieprzebranej oferty T-shirtów wybraliśmy 44, naszym zdaniem, najfajniejsze, najbardziej oryginalne. Ekscentrykom z pewnością przypadną do gustu modele w neonowych kolorach, a artystom, być może, spodobają się te z zabawnymi grafikami. 

Więcej o: