Wiosna i lato 2011 - co nas czeka?

Sezon wiosenno-letni stawia na swobodę i luz. Możemy się spodziewaćprzenikania różnych stylów, ale jaskrawe kolory, napawające letnim optymizmem, to absolutne must have. Jeśli nie masz odwagi na kolorowe ubrania, zdecyduj się na mocne dodatki. 

Tego lata panie zatęsknią za morzem i dadzą temu wyraz, wybierając styl sportowy pod hasłem "wielki błękit" lub elegancję a la Saint-Tropez.
W modzie męskiej będzie szykownie, ale wygodnie. Wiele elementów garderoby nawiązywać będzie do stylu marynarskiego, jak choćby przewiewne, lekkie marynarki w drobne prążki i z kolorowymi guzikami, paski przypominające żeglarską linę, czy koszulki polo z merceryzowanych tkanin (merceryzowanie - specjalne wykończenie dające jedwabny połysk, fakturę i  większą wytrzymałość tkaniny).

mr

Firma Trussardi powstała w 1911 roku i początkowo specjalizowała się w galanterii skórzanej i innych modowych dodatkach. Dziś marka Trussardi kojarzy się z luksusową odzieżą i włoskim szykiem. W najnowszej kolekcja okularów przeciwsłoneczych i korekcyjnych widać wieloletnie doświadczenie w projektowaniu akcesoriów i duże zamiłowanie do mody. Uwagę zwraca przede wszystkim staranne, drobiazgowe wykończenie przedmiotów i odwaga z jaką projektanci łączą różne materiały: metal, skórę, plastik.

mr

 

Zobacz też na Logo24:

 

Więcej o: