Samsung NC215S

Nagrodzony CES Innovation Award 2012 netbook (10,1 cala, dwurdzeniowy procesor Intel Atom N570, 1 GB RAM, 250-320 HDD) zasilany jest energią słoneczną.

Po dwugodzinnej kąpieli w promieniach popracuje 60 min. Po normalnym ładowaniu (albo 28-godzinnym opalaniu) - aż 14 godz. Pytanie, czy ta ekomoda nie jest ciut za droga...

 

Cena: 870 dol.

 

Opracowanie: ŁF, MRS

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24:

komputery, laptop, technolgie

Ewolucje, rewolucje i rewelacje 2012

Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. Najciekawsze jest zaś to, co nadejdzie, zwłaszcza w ultraszybkiej branży technologicznej. Na pytanie, co w konsolach, komputerach, telefonach, aparatach i telewizorach zapiszczy, odpowiadają eksperci.

3D na kolanach

Lepszy procesor już nie wystarcza, by przekonać klienta do kupna nowego laptopa. Ostatni "szept mody" to 3D - technologia w notebookach zdecydowanie mniej popularna niż w telewizorach. Przetestowaliśmy trzy modele, jakie będą dostępne na polskim rynku.

Kupujemy laptopa, 10 modeli do 2500 zł

Kupno laptopa nie jest łatwym zadaniem - w specyfikacjach gubią się nawet doświadczeni użytkownicy. Oto najważniejsze rzeczy, na które powinieneś zwrócić uwagę podczas wybierania przenośnego komputera.

Mister Gadżet 2011

10 najładniejszych gadżetów 2011

 

 

Więcej o: