Tablet czy ultrabook?

Lenovo IdeaPad Yoga

Lenovo IdeaPad Yoga (Zdjęcia: materiały prasowe (montaż))

Lenovo IdeaPad Yoga jest połączeniem laptopa i tabletu. Będzie pracował pod dyktando Windowsa 8.

Gibki, cienki (17 mm), wydaje się spełnieniem przepowiedni intela: ultrabook przyszłości będzie miał wyświetlacz dotykowy. Przekątna ekranu Lenovo IdeaPad Yoga to 13 cali. Ten laptopotablet ma również klawiaturę - na zdjęciu kryje się pod spodem urządzenia.

 

 

Opracowanie: Łukasz Figielski, Maciek Sikorski

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24

Ewolucje, rewolucje i rewelacje 2012

Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. Najciekawsze jest zaś to, co nadejdzie, zwłaszcza w ultraszybkiej branży technologicznej. Na pytanie, co w konsolach, komputerach, telefonach, aparatach i telewizorach zapiszczy, odpowiadają eksperci.

 

Mister Gadżet 2011

10 najładniejszych gadżetów 2011

 

 

Technologie rozwijają się w tempie, które ciężko miesięcznikowi utrzymać. Jeśli chcesz być na czasie, oprócz czytania "Logo" powinieneś zaglądać do internetu. Oto nasze ukochane witryny.

ZOBACZ WIDEO

Komentarze (1)
Tablet czy ultrabook?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • avatar

    kutzzz

    0

    To jest na pewno ciekawy trend - tzw. hybrydy albo laptopy konwertowalne. Niedawno Toshiba wprowadziła na rynek swoje rozwiązanie w tej dziedzinie us.toshiba.com/computers/laptops/satellite/U920T/ na ten rynek wkroczyło też Lenovo z super ciekawym Helixem: www.kuzniewski.pl/k1310,lenovo-ibm-thinkpad-helix.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy