Tablet czy ultrabook?

Lenovo IdeaPad Yoga jest połączeniem laptopa i tabletu. Będzie pracował pod dyktando Windowsa 8.

Gibki, cienki (17 mm), wydaje się spełnieniem przepowiedni intela: ultrabook przyszłości będzie miał wyświetlacz dotykowy. Przekątna ekranu Lenovo IdeaPad Yoga to 13 cali. Ten laptopotablet ma również klawiaturę - na zdjęciu kryje się pod spodem urządzenia.

 

 

Opracowanie: Łukasz Figielski, Maciek Sikorski

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Zobacz też na Logo24

Ewolucje, rewolucje i rewelacje 2012

Co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. Najciekawsze jest zaś to, co nadejdzie, zwłaszcza w ultraszybkiej branży technologicznej. Na pytanie, co w konsolach, komputerach, telefonach, aparatach i telewizorach zapiszczy, odpowiadają eksperci.

 

Mister Gadżet 2011

10 najładniejszych gadżetów 2011

 

 

Technologie rozwijają się w tempie, które ciężko miesięcznikowi utrzymać. Jeśli chcesz być na czasie, oprócz czytania "Logo" powinieneś zaglądać do internetu. Oto nasze ukochane witryny.

Więcej o:
Komentarze (1)
Tablet czy ultrabook?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • kutzzz

    0

    To jest na pewno ciekawy trend - tzw. hybrydy albo laptopy konwertowalne. Niedawno Toshiba wprowadziła na rynek swoje rozwiązanie w tej dziedzinie us.toshiba.com/computers/laptops/satellite/U920T/ na ten rynek wkroczyło też Lenovo z super ciekawym Helixem: www.kuzniewski.pl/k1310,lenovo-ibm-thinkpad-helix.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX