Kino domowe Bose Videowave II

Bose Videowave II to zestaw łączący telewizor HD, dźwięk kina domowego i system audio. Jeden kabelek, żadnego rozstawiania głośników po pokoju, a i tak dostajesz doskonały dźwięk. Kuszące, tylko ta cena...

Bose Videowave II to ulepszona wersja modelu Videowave w wersji I. Pomysł jest taki: w salonie montujesz dość gruby telewizor, w który wbudowano 16 głośników. Technologia kalibracji dźwięku Bose ADAPTiQ automatycznie dostosowuje dźwięk do kształtu, wymiarów, a nawet umeblowania różnych pomieszczeń. Czyli zero kabelków, a surround - pełny.

wideo, audio, kino domowe, telewizory, Kino domowe Bose Videowave II, Kino domowe Bose Videowave II. Cena za model 46-calowy: 22999 zł. Cena za model 55-calowy: 26999 zł

W zestawie znalazł się też konsola multimedialna, która umożliwia podłączenie różnorodnych źródeł obrazu i dźwięku. Są cztery porty HDMI (jeden z przodu), po dwa porty kompozytowe i komponentowe, optyczne wejście dźwięku, port Bose Link, 2 złącza USB (jedno z przodu) oraz złącze stacji dokującej dla urządzeń Apple.

Obraz i dźwięk do telewizora przesyłany jest za pomocą przewodu AV. Sterujesz całym zestawem za pomocą radiowego pilota Bose ClickPad z dotykowym interfejsem.

System rozrywki domowej Bose VideoWave II ma odłączaną podstawę, można go też jednak zamontować na ścianie za pomocą dowolnego uchwytu zgodnego ze standardem VESA (sprzedawane oddzielnie).

Cena Bose VideoWave II, model 46-calowy: 22999 zł

Cena Bose VideoWave II, model 55-calowy: 26999 zł

 

 

Zobacz też na Logo24:

Trzy nowe zestawy kina domowego

Kino domowe Samsung HT-5550, Trzy nowe zestawy kina domowego, audio, kino domowe, samsung

Wideo test lustrzanek: filmujemy w HD

wideo, lustrzanka, aparaty cyfrowe, testy, Wideo test lustrzanek: filmujemy w HD, nikon

GPS: nawigacja na wakacje

wakacje, nawigacja, GPS: nawigacja na wakacje, Modecom FreeWAY AX 5,5 cala. Mapa: brak, Android 2.2. Cena: 460 zł

Więcej o: