Kawowy zestaw przetrwania dla mieszczuchów

Jest taka rzecz, bez której przetrwanie bardzo często wydaje się niemożliwe. Ta rzecz to kawa. Znaleźliśmy coś dla kawoholików. Piękne, modnie wykonane, dla wielu niezbędne.

Kwestia męskich dodatków zwykle jest problematyczna. Bo albo ich nie ma, albo są zbyt dekoracyjne i wielu mężczyzn uważa je za mało męskie. Dotyczy to na przykład wielu rodzajów toreb i torebek. Ale znaleźliśmy taką, która spodoba się chyba każdemu facetowi. Aż dziw, że byliśmy wcześniej w stanie pojechać bez niej na wakacje, ba!, na weekend za miastem. Tę torbę i mieszczący się w niej podróżny zestaw do robienia kawy w plenerze (albo wszędzie tam, gdzie obecność niezbędnych akcesoriów jest niepewna) wyprodukowała amerykańska forma sprzedająca kawę.

Co ważne, torba, w której podróżny zestaw podróżuje, jest bardzo stylowa i solidnie wykonana. Wodoodporny materiał, wykończenia z prawdziwej skóry i metalowe umocnienia. Wygląda świetnie, a w swoim wnętrzu mieści: french press (zwany też zapalaczem tłokowym - jeśli kogoś bardzo bolą zapożyczenia), młynek do kawy, filtry, kawę i dwa porządne wmaliowane kubki - takie, które na pewno dobrze zniosą trudy podróży. Taki podręczny zestaw możecie zabrać na wycieczkę rowerową, pieszą, na biwak, w podróż dalszą i bliższą podróż samochodem, pociągiem czy innym środkiem transportu. Żeby wypić świeżo zmieloną i zaparzoną kawę wystarczy wam trochę wrzątku, bo wszystko inne macie ze sobą. Więcej takich gadżetów! Do kupienia tu.

Podręczny zestaw do parzenia kawy marki Stumpton. Cena: ok 300 złfot. Stumpton Coffee

Zdjęcie GRAEF CM 80 Zdjęcie KRUPS GVX 242 Zdjęcie Severin 3874
GRAEF CM 80 KRUPS GVX 242 Severin 3874
Sprawdź ceny ? Porównaj ceny ? Sprawdź ceny ?
źródło: Okazje.info
Więcej o: