Szczotka laserowa włosy przywróci

Kto by się spodziewał: światło lasera może powstrzymać łysienie. Może, ale - jak podkreślają producenci HairMax LaserComb - nie musi.

 

Urządzenie pomaga tylko w pierwszym stadium łysienia (i to nie każdemu), gdy mieszek włosa można jeszcze stymulować do dalszej pracy poprzez pobudzenie krążenie krwi i aktywowanie komórek do działania. Wyjaśnienie, na czym dokładnie polega technologia, znajdziesz na tej prezentacji wideo. Należy czesać się przez kwadrans trzy razy w tygodniu. I cierpliwie czekać na efekty. Co ciekawe, wynalazek zatwierdził amerykański urząd FDA (Food and Drug Administration), co sugeruje, że nie jest kolejnym panaceum ze sklepu Mango. Ryzyko jest jednak spore, to wydatek rzędu 500 dol.

 

(fig)

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (1)
Szczotka laserowa włosy przywróci
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • bolusk

    Oceniono 1 raz -1

    Ja od kilkunastu lat zmagam się z wypadaniem włosów. Próbowałem dosłownie wszystkiego – płukanki, tabletki, i nic. Dopiero teraz, zdecydowałem się kupić grzebień laserowy. Takie rozwiązanie podpowiedział mi kolega, który już dawno wiedział o grzebieniu. Dodatkowo zapoznałem się z informacjami z tej strony vivicombnalysienie.pl/ i to mnie jeszcze bardziej utwierdziło o słuszności mojej decyzji o zakupie. Mam nadzieję, że efekty jakie uzyskam zadowolą mnie całkowicie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX