Zapach gry o świcie

Brytyjskie Ministerstwo Obrony finansuje prace nad "nadajnikami zapachu". Technikę, która ma szkolić rekrutów w rozpoznawaniu niebezpiecznych woni, zaadaptują do swoich produktów producenci konsol. Gama dostępnych smrodów jest pokaźna: od potu, przez nitroglicerynę, spaleniznę kabla elektrycznego, proch, spaliny, po pleśń i urynę...
 

Miejmy nadzieję, że w tym wachlarzu pojawią się także przyjemniejsze nuty perfum czy kwiatów. Wszak nie wszyscy smażą gumy w "Need for Speed" czy mnożą truchła w "Doomie". Na zapach napalmu o świecie w Xboksie musimy poczekać jeszcze trzy do pięciu lat.

 

FIG

 

Zdjęcia: Shutterstock, materiały promocyjne

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

 
   

Nie ma jak łom! 

W 2004 roku w magazynie o grach komputerowych "Edge" ukazało się dziwne ogłoszenie. Przedstawiało zdjęcie łomu z podpisem "W przyszłym miesiącu...". Od razu było wiadomo, że chodzi o kontynuację "Half-Life'a"! Oto ranking kultowych rodzajów broni - symboli popularnych gier - autorstwa Wojciecha Orlińskiego, człowieka z żelaznym piórem (na rysunku z żelaznym łomem).

 
 
 

Kino akcji w twoim wykonaniu 

Po co iść do kina, skoro samemu można zostać głównym bohaterem filmu akcji i własnoręcznie pokierować jego losami?

    10 wspaniałych: od Lary do Larryego

Każda epoka ma swoich bohaterów. Czas poważnie potraktować bohaterów ery cyfrowej, czyli najpopularniejsze postaci z gier wideo.
Oto subiektywny wybór dziesięciu najgłośniejszych

 

.

 
 

Niedzielni wojownicy 

Nie ma nic bardziej męskiego niż przesiedzieć niedzielne popołudnie w lesie, w łaciatym moro i z karabinem w garści. Zabawa z Air Soft Guns jest relatywnie tania i bardzo bezpieczna.

Więcej o: