Zestaw dla Pawłowa

I jak tu nie wierzyć, że internet zmienia nasze życie, skoro może poprawić nawet los naszych zwierzaków. Prezentowany zestaw składa się z kamery podłączonej do internetu, automatycznego poidła i karmnika. Przez kamerę możemy non stop podglądać naszego psa lub kota. Kiedy uznamy, że nadeszła pora karmienia, naciśniemy przycisk "Start", a nasz podopieczny dostanie zaprogramowaną wcześniej dawkę jedzenia i picia.
 

cena 290 dolarów

 

smarthome

 

Zdjęcia: Shutterstock, materiały promocyjne

 

Czytaj w Znam.to: Twój kot będzie zachwycony tą miseczką!

Czytaj też na Logo24:

 

 

Aport!

Gadżet dla ludzi, którzy zazdroszczą właścicielom wodołazów i labradorów pływackich umiejętności ich psów. Dzięki Float-a-Pet nawet ratlerek czy pudel bez strachu przed utonięciem będzie aportował kije z jeziora. Obroża ma wbudowany czujnik wilgotności, który wie, kiedy pies znajduje się w wodzie. Pojemnik z CO2 napełnia wówczas gazem coś w rodzaju koła ratunkowego. Urządzenie ma jeszcze jedną zaletę.

   

Najlepsze wynalazki 2008 

Amerykański tygodnik "Time" wybrał najlepsze wynalazki i odkrycia mijającego roku. Z pięćdziesięciu produktów tylko niektóre mają szansę zmienić losy ludzkości. Ale za to jak!

 

Elektroniczny ogrodnik

Wcześniej czy później pomyślisz o domu z ogródkiem. Kiedy już to marzenie się spełni, zaczną się kłopoty. Jak nie ty, to twoja partnerka będziecie chcieli coś posadzić w ogródku. A wtedy przyda się EasyBloom Plant Sensor.
 

Mysz transformer

Pod koniec czerwca na ekrany kin weszła druga część filmu o robotach Transformersach, więc pewnie i ciebie zainteresuje ta laserowa mysz do komputera. Kiedy poczujesz, że masz już dość pisania czy męki z Excelem, możesz kilkoma ruchami przekształcić mysz w groźnego Trypticona. I jak za dawnych, dobrych lat pobawić się w obronę Ziemi przed inwazję z kosmosu.

 
Więcej o: