Komputerowa gama

Rodzice często wierzą, że ich pociechy są cudownymi dziećmi i w przyszłości zostaną muzycznymi wirtuozami. Pewnie dlatego wielu z nas potrafi zagrać na fortepianie ?Wlazł kotek na płotek". By wykorzystać swoje ukryte talenty, warto nabyć grę ?Easy Piano" zaprojektowaną dla na przenośnej konsoli Nintendo.
 

Gra pomoże nam w nauce, może też być pianolą, czyli grać sama, i ma program do tworzenia melodii. Pewne utrudnienie może stanowić fakt, że od dzieciństwa trochę zgrubiały nam paluszki, a klawiatura jest naprawdę mikroskopijna.

 

joystiq.com

 

cena: 60 dol.

 

 

Zdjęcia: materiały prasowe

 

Czytaj w Znam.to: Wspaniała zabawka edukacyjna - uczy i cieszy

Zobacz też na Logo24:

 

  LET S ROCK!

Dla fanów gier i ostrej muzyki gitarowej mieszanka idealna - gra muzyczna. Zamiast strzelać albo machać mieczem, zasuwamy na gitarze. I to kawałki Metalliki!

  Domowe studio foto

Czy drukarka fotograficzna może zastąpić profesjonalne studio fotograficzne? Okazuje się, że tak! Przetestowaliśmy najlepszy i najnowszy sprzęt czołowych producentów.

 
  Mysz transformer

Pod koniec czerwca na ekrany kin weszła druga część filmu o robotach Transformersach, więc pewnie i ciebie zainteresuje ta laserowa mysz do komputera. Kiedy poczujesz, że masz już dość pisania czy męki z Excelem, możesz kilkoma ruchami przekształcić mysz w groźnego Trypticona. I jak za dawnych, dobrych lat pobawić się w obronę Ziemi przed inwazję z kosmosu.

Więcej o: