Dla pracusia

Wyjątkowo fikuśny stolik pod laptopa. Aluminiowa konstrukcja z regulowanymi przegubami pozwala dostosować go do pracy na siedząco, "leżąco" i stojąco. Kup taki gadżet, a już nigdy nie będziesz wymigiwał się od roboty w domu.
 

nottable.com

 

Zdjęcia: materiały prasowe

 

Czytaj w Znam.to: Internet dla ludzi korzystających z sieci w wielu zakątkach

Zobacz też na Logo24:

 

 
 
  Domowe studio foto

Czy drukarka fotograficzna może zastąpić profesjonalne studio fotograficzne? Okazuje się, że tak! Przetestowaliśmy najlepszy i najnowszy sprzęt czołowych producentów.

  Torby na laptopy

Dawniej trzeba było wybierać: funkcja albo forma. Dziś torby na laptopy, papiery i inne niezbędniki są praktyczne, wygodne i mają oryginalny design.  Zarówno modele casualowe - dla młodych lanserów, jak i eleganckie skórzane teczki - dla poważnych biznesmenów.

sweter  

Sweterki na komputerki

Człowiek musi mieć kogoś lub coś, o co (lub o kogo) może się troszczyć i dbać. W tej roli zawsze najlepiej sprawdzają się dzieci i zwierzaki. Wielu z nas spędza jednak więcej czasu z komputerem niż z żywymi istotami. Dla takich osób stworzono ubranka na monitory i klawiatury.

  Dobry seks - zobacz specjalne meble
Faceci z reguły lekceważą romantyczne komedie - niesłusznie. W najnowszym filmie Adama Sandlera "Born to be a Star" ważną rolę grają meble firmy Liberator. Nie jakieś tam meble, tylko zaprojektowane specjalnie do uprawiania seksu.
Odlotowe łóżko    
Odlotowe łóżko
Przyda się znudzonym sobą parom.
Więcej o: