Blu-ray za 400 tysięcy

Odtwarzacz Blu-ray Edios Reference Blue wyprodukowała superhighendowa szwajcarska firma Goldmund. Czym wytłumaczyć astronomicznie wysoką cenę? Po pierwsze, to bardzo ekskluzywny produkt; powstanie tylko 50 egzemplarzy. Po drugie, podobno jest zbudowany solidnie jak czołg.
 

Wykonano go z aluminium i mosiądzu, więc waży prawie 30 kg. Zasilanie jest oddzielone od mechanizmu odtwarzającego obraz, co ma wyeliminować większość zakłóceń. Jego stabilizację zapewni zaś system o nazwie magnetic damping. Lista funkcji Ediosa imponuje, co nie zmienia faktu, że stosunek realnej wartości produktu do jego ceny jest beznadziejnie słaby.

 

goldmund.com

 

cena: 135 000 dol.

 

 

Tekst: CJ

Zdjęcia: materiały prasowe

 

Czytaj w Znam.to: Solidny zestaw głośników na każdą kieszeń

Czytaj też na Logo24:

 

  DVD na twardo

Jeśli nagrywarka DVD, to tylko z twardym dyskiem! Prezentujemy wszystkie urządzenia tego typu, znajdujące się obecnie w ofercie czołowych producentów. Ustawiliśmy je w kolejności: od najtańszego, po najdroższe.

  Telewizor na miarę

Aby kupić telewizor dostosowany do twoich potrzeb i możliwości, musisz znać odpowiedzi na wiele pytań. W naszym tekście znajdziesz informacje, które pomogą podjąć właściwą decyzję.

  Blu-raywolucja
W ofercie polskich sklepów znajduje się już kilkaset tytułów wydanych na dyskach Blu-ray. Czas zająć się kupnem odtwarzacza. Czym się kierować, by nie płacić za funkcje, których nie wykorzystasz? Pomożemy ci wybrać jeden z kilkudziesięciu sprzętów dostępnych na rynku. Opisujemy wszystkie!
  Władca pilotów

Telewizor, DVD, wieża, komputer, projektor PVR amplituner, czasem nawet oświetlenie.

Dobry pilot uniwersalny umożliwi ci sterowanie każdym urządzeniem obsługującym podczerwień.

Więcej o: