Spacerowa dyskoteka

Aby nie było, że piszemy tylko o gadżetach dla panów, proponujemy też coś dla naszych dam. Te głośniki wyglądają jak zwykła torebka. Mają nad nią jednak wielką przewagę - dysponują przyzwoitą mocą 30 watów i współpracują z odtwarzaczami MP3, CD oraz pecetami. Wykonana z drewna obudowa zapewnia dobrą jakość dźwięku.
 

Gdy już uda nam się namówić partnerkę, by wzięła na spacer grającą torebkę, kolejnym problemem może okazać waga. Kobieta będzie dźwigać półtora kilograma.

 

e-select.com

 

cena: 31 500 jenów

 

 

Tekst: CJ

Zdjęcia: materiały prasowe

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

  Moc multidźwięku
Możesz je podłączyć do iPhone'a, kina domowego lub notebooka. Mówiono o nich: "głośniczki komputerowe". Dziś te wielokolumnowe zestawy stanowią obowiązkowe wyposażenie nowoczesnego salonu. Dobierz swoje głośniki tak, żeby to, co oglądasz, dobrze grało, a to, co gra, dobrze wyglądało!
 

Audiofilia 

Audiofilom generalnie chodzi o obcowanie z pięknem dźwięków. Taki człowiek, słuchając muzyki na dobrym sprzęcie, czuje się mniej więcej tak, jak połowa świata czułaby się, obcując z Angeliną Jolie, a druga połowa z Bradem Pittem.

Audiofilowi przykrość sprawia słuchanie brzęczącego radia i empetrójek. Zbiera więc grosz do grosza, żeby w końcu kupić w miarę przyzwoity sprzęt grający.

  Car-audio

Co oznacza lepsze brzmienie w aucie? Bardziej selektywne? Przestrzenne? A może po prostu głośne? Sam musisz wiedzieć, co chcesz osiągnąć. My podpowiadamy, co da się zrobić.

  Głośnik dziwaczka
iPoda podłączano już do wszystkiego, ale do jaja jeszcze nie. A już na pewno nie do jaja, które bezprzewodowo łączy się z mieniącą się (czterema) kolorami gumową kaczką.
Więcej o: