Nocne mocne foto

Zdjęcia po zmroku? Bez lampy się nie da! No, chyba że ustawimy bardzo długi czas naświetlania, co wymaga statywu i nieruchomej sceny. Jak zatem sfotografować sąsiada spod piątki zakradającego się nocą do sąsiadki spod ósemki? Najlepiej za pomocą AstroScope Night Vision.

To specjalna nasadka noktowizyjna, pasująca do lustrzanek cyfrowych Canona i Nikona. Wkładasz ustrojstwo między obiektyw a korpus i ilość światła docierająca na matrycę zwiększa się do poziomu odpowiadającemu szerszemu otwarciu przysłony o 8-10 kroków.

Wada?

Jak w noktowizorach - zielony obraz.

 

MK

 

 

Zdjęcia: materiały prasowe (montaż)

 

Czytaj w Znam.to: Aparat stworzony dla laików

Zobacz też na Logo24:

 

Domowe studio foto

Czy drukarka fotograficzna może zastąpić profesjonalne studio fotograficzne? Okazuje się, że tak! Przetestowaliśmy najlepszy i najnowszy sprzęt czołowych producentów.

Cyfrowe wspomnienia

Wakacje minęły, ale pozostały wspomnienia i zdjęcia. Przenieś je do ramki cyfrowej, a potem się ciesz i chwal nimi bez ograniczeń!

Fotokomórki z górnej półki - test telefonów robiących zdjęcia

Najmocniejsze telefony mają matryce o rozdzielczości, jaka niedawno była zarezerwowana dla "prawdziwych" cyfrówek. "Logo" sprawdziło pięć modeli z górnej półki, które stawiają na rozbudowane możliwości fotograficzne.

Półki pełne pikseli

Już teraz warto pomyśleć o aparacie fotograficznym na wakacje. Nasz przegląd odzwierciedla aktualne trendy i prezentuje hity sezonu.

Jak kręcić, to HD

Dwanaście lat istnienia, ponad 20 tys. odwiedzin dziennie i sześć milionów zadowolonych czytelników. Prestiżowa strona CamcorderInfo.com po raz kolejny opublikowała ranking kamer HD. Prezentujemy najlepsze modele ośmiu wiodących producentów.

Więcej o: