SriPod

Prawdziwy wielbiciel kultowego odtwarzacza MP3 nie rozstaje się ze swoim ulubionym sprzętem nigdy i potrafi go doładować w najtrudniejszych warunkach. Pomoże mu w tym stacja dokująca z czterema głośnikami i zawieszką na papier toaletowy. W przygotowaniu wersja O! Nano odtwarzająca na ekraniku 1,5'' amerykańskie seriale tasiemcowe.

 

 

gadgets.co.uk

 

Cena: 99,99 GBP

 

Zdjęcia: materiały promocyjne (montaż)

 

Czytaj w Znam.to: Do słuchania muzyki nie potrzebuję niczego więcej

Czytaj też na Logo24:

 

  Gadająca szufla - iPod Shuffle

Trzecia generacja shuffle, czyli najtańszego iPoda, budzi mieszane uczucia. Już druga skurczyła się do rozmiarów wyznaczonych guzikami kontrolnymi. Teraz Apple zmniejszyło urządzenie jeszcze bardziej, usuwając nawet przyciski. Nowy shuffle potrafi mówić językami świata.

Ale czasem się myli.

 

Ona to pokocha 

Koniec walk o to, kto zostawił podniesioną deskę sedesową. Toilet Seat Lifter pomoże też uniknąć awantur o zalaną deskę. To proste urządzenie pozwala na jej podnoszenie i opuszczanie za pomocą przycisku umieszczonego na podłodze.

 

Inteligentny klozet 

Czy twoi rodzice, współlokatorzy lub życiowi partnerzy narzekają, że zbyt dużo czasu spędzasz w toalecie? Teraz na pytanie: "Po co ty tam tak długo siedzisz?" możesz z godnością odpowiedzieć, że dbasz o zdrowie.

papier   Kamuflaż do d...
Chcesz poczuć dreszczyk emocji, usłyszeć huk armat i serie plaskających pocisków, chrzęst gąsiennic po piaskach pustyni, wizg nisko przelatujących samolotów i turkot krążących helikopterów - we własnej łazience?
 
Chciwi producenci gadżetów do najsławniejszego w historii gadżetu nie mają zahamowań. Tym razem proponują pokrowiec na iPoda w kształcie angielskiego modlitewnika. W skórzanych okładkach zmieści się iPod 80 GB lub podobnej wielkości odtwarzacz MP3
  Głośnik dziwaczka
iPoda podłączano już do wszystkiego, ale do jaja jeszcze nie. A już na pewno nie do jaja, które bezprzewodowo łączy się z mieniącą się (czterema) kolorami gumową kaczką.
Więcej o: