Zombie Shooting Gallery : śmierć martwym

Nietypowy prezent dla nietypowego chłopca. Świąteczny albo spóźniony halloweenowy. Oto mechaniczno-elektroniczna strzelanka Zombie Shooting Gallery.

 

Do wyskakujących z okien nawiedzonego domu (43x45 cm) zombiaków celujemy z pistoletu na laser. Trupy pojawiają się szybciej i szybciej, jak w dobrym horrorze. Cel - uratować żyjących poprzez unicestwienie nieżyjących. Wynik obserwujemy na wyświetlaczu. Zasilanie dziewięcioma "paluszkami". Cena: 34 dol.

 

(fig)

 

Czytaj w Znam.to: Kierownica Logitech - przyjemność za kółkiem!

Zobacz też na Logo24:

 

 
W 2004 roku w magazynie o grach komputerowych "Edge" ukazało się dziwne ogłoszenie. Przedstawiało zdjęcie łomu z podpisem "W przyszłym miesiącu...". Od razu było wiadomo, że chodzi o kontynuację "Half-Life'a"! Oto ranking kultowych rodzajów broni - symboli popularnych gier - autorstwa Wojciecha Orlińskiego, człowieka z żelaznym piórem (na rysunku z żelaznym łomem).
 
Czy wiesz, że...  na piłkarzyki stołowe można wydać ponad 80 000 zł! Miłość do futbolu nie zna granic. Brytyjska firma Eleven Forty proponuje superzabawkę dla bogatych koneserów piłki. Ręcznie robione piłkarzyki to połączenie rękodzieła, inżynierskiej precyzji i najnowszych technologii.
 Rubik żyje!
Miła wiadomość dla ludzi pamiętających lata 70. i 80. ubiegłego wieku. Wielu z nich spędziło dziesiątki godzin próbując ułożyć w odpowiedni sposób kostkę Rubika. Wynalazek profesora poszedł trochę w zapomnienie, ale okazuje, że sławny Węgier nie złożył broni. Właśnie zaprezentował coś w rodzaju kulki Rubika. Zabawka nazywa się 360.
  Wspomnień czar

Sam kiedyś chciałem mieć garbusa. Kiedy już było mnie na to stać, okazało się, że legenda mocno przyblakła. W porównaniu ze współczesnymi samochodami volkswagen po prostu kiepsko jeździł i był niewygodny. Duńska firma Lego zapytała swoich klientów o to, który z modeli klasycznych samochodów powinien jak pierwszy trafić do produkcji. Odpowiedź była jednoznaczna.

 
 
 Mysz transformer

Pod koniec czerwca na ekrany kin weszła druga część filmu o robotach Transformersach, więc pewnie i ciebie zainteresuje ta laserowa mysz do komputera. Kiedy poczujesz, że masz już dość pisania czy męki z Excelem, możesz kilkoma ruchami przekształcić mysz w groźnego Trypticona. I jak za dawnych, dobrych lat pobawić się w obronę Ziemi przed inwazję z kosmosu.

 

 

Więcej o: