MP3 w uchu

Dosłownie. Ośmiogramowy plejerek o wymiarach 16x25x22mm przypomina słuchawkę Bluetooth, ale jest samodzielnym urządzeniem do odtwarzania plików MP3 i WMA.

 

Japońska firma Thanko wyprodukowała gadżet z myślą o sportowcach. Fakt, kabelki biegnące od słuchawki do iPoda nie pomagają przy bieganiu. Tu jedną podłączymy do drugiej za pomocą portu USB - też całkiem sprytne. Przez ten porcik odbywa się również ładowanie (mikrus na jednym pociągnie cztery godziny). Wszystko klarownie wyjaśniono na tej stronie. Cena: 160 zł za 2 GB i 190 zł za 4 giga.

 

(fig)

Czytaj w Znam.to: Creative ZEN Stone Plus - Najgorzej wydane 200zł

Czytaj też na Logo24:

 

 

Trzecia generacja shuffle, czyli najtańszego iPoda, budzi mieszane uczucia. Już druga skurczyła się do rozmiarów wyznaczonych guzikami kontrolnymi. Teraz Apple zmniejszyło urządzenie jeszcze bardziej, usuwając nawet przyciski. Nowy shuffle potrafi mówić językami świata.

Ale czasem się myli.

Nanotechnologia

Kilka dni przed premierą iPoda nano piątej generacji sprzedałem na Allegro nano pierwszej generacji.

Dzielą je tylko cztery lata. Tyle że w technologii lata zwykłe liczą się jak świetlne.

SriPod

Prawdziwy wielbiciel kultowego odtwarzacza MP3 nie rozstaje się ze swoim ulubionym sprzętem nigdy i potrafi go doładować w najtrudniejszych warunkach. Pomoże mu w tym stacja dokująca z czterema głośnikami i zawieszką na papier toaletowy. W przygotowaniu wersja O! Nano odtwarzająca na ekraniku 1,5'' amerykańskie seriale tasiemcowe.

 

Jak na dłoni 

Niewiele droższy od MP3-playera odtwarzacz MP4 nie jest już ekscentrycznym gadżetem, tylko elektronicznym niezbędnikiem: z radiem, dyktafonem i świetnym ekranem.

 

 

 

 

Więcej o: