Największy telewizor

Największy telewizor na  świecie został zainstalowany na stadionie Dallas Cowboys.  Długi na 55 i wysoki na 22 metry nowy rekordzista zapisany w Księdze Rekordów Guinessa ma powierzchnię 1200 m² i składa się z czterech połączonych ekranów Mitsubishi Diamond. Do podświetlenia ważącego 600 ton potwora HD służy 10,5 mln diod LED. Nie wiemy, ile to cudo kosztowało. Ani ile wynoszą rachunki za prąd.

 

MR

 

Czytaj w Znam.to: Rewelacyjna propozycja taniego fullHD

Czytaj też na Logo24:

 

Telewizor to jedna z ulubionych potraw świątecznych Polaków. Pod naszą choinką najlepsze modele według magazynu "What Hi-Fi".

Teleszyfry

Tak jak z oznaczeń na oponie samochodowej można odczytać wiele cennych informacji, tak i literki w nazwie modelu telewizora mają wbrew pozorom jakiś sens.
Zobacz, jak je rozszyfrować.

Aby kupić telewizor dostosowany do twoich potrzeb i możliwości, musisz znać odpowiedzi na wiele pytań. W naszym tekście znajdziesz informacje, które pomogą podjąć właściwą decyzję.

EISA. To cztery magiczne literki gwarantujące jakość produktu. Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych niedawno przyznało swoje wyróżnienia na sezon 2009/2010.

Grono pięćdziesięciu ekspertów z dziewiętnastu europejskich państw wytypowało kilkadziesiąt produktów.  "Logo" przygląda się piętnastu urządzeniom.

Więcej o: