Rozmowa niekontrolowana

Afera hazardowa wykazała, że już nawet nie wystarczy skryć się na cmentarzu, by spokojnie porozmawiać z kolegą o interesach. Nie gwarantujemy, że ten sprzęt na 100 proc. zabezpieczy przed wścibskimi agentami CBA czy CBŚ, ale od czegoś trzeba zacząć.

 

 

Producenci Audio Jammer zapewniają, że ich zagłuszarka uniemożliwia podsłuchiwanie rozmów w pokoju o powierzchni do 50 m2.

 

www.brickhousesecurity.com

 

cena: 126 dol.

 

 

Tekst: CJ

Zdjęcia: Shutterstock, materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

Nawet premier nie jest w stanie powiedzieć, ile podsłuchów założyły Polakom tajne służby. A kto policzy pluskwy podłożone przez podejrzliwych mężów i biznesmenów, którzy "ufają, ale sprawdzają"? Postanowiliśmy zabawić się w Mariusza Kamińskiego i przetestować trzy gadżety szpiegowskie. To diablo niebezpieczne urządzenia. Strzeżcie się, bo nie znacie miejsca ani godziny.

Szpiedzy tacy jak my

Co można zobaczyć dzięki szpiegowskiej, miniaturowej kamerze? Z całego mrowia mniej lub bardziej wyrafinowanych urządzeń do podglądania wybraliśmy do testów najprostszy obiektyw z mikrofonem schowany w guziku, zamontowany w ramiączku plecaka i podłączony do standardowej kamery cyfrowej mini DV.

 

Jakiej komórki poszukuje statystyczny Kowalski? Taniej i funkcjonalnej, oczywiście. Królują nokie, ale to srebrny koń samsung wyskoczył na pierwsze miejsce. Przedstawiamy dziesięć najpopularniejszych modeli na rynku według statystyk porównywarki cen skapiec.

Jako komentarz vox populi. Czyli głos internautów.

Telefon to jeden z najbardziej pożądanych prezentów świątecznych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Więcej o: