Suszarnia dla podróżników

Instrukcja obsługi jest prosta. Rozkładasz wieszak i podłączasz go do prądu. Na wieszaku umieszczasz mokrą koszulę lub marynarkę. Zapinasz guziki, by podgrzane powietrze suszyło bardziej efektywnie.

 

Urządzenie nadaje się też do suszenia butów. Wieszak pokryto substancją izolującą, która chroni cię przed poparzeniem, a nad utrzymaniem odpowiedniej temperatury czuwa bezpiecznik.

 

www.budgetgadgets.com

 

cena: 28 dol.

 

 

Tekst: CJ

Zdjęcia: Shutterstock, materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

Niezbędnik włóczykija - gadżety turystyczne

Pomysłowe, niezniszczalne i praktyczne - współczesny wędrowiec nie obędzie się bez kilku gadżetów. Ułatwią ekspedycję, ale nie popsują zabawy. Wciąż będzie to włóczęga w starym, dobrym stylu.
 

Gadżet wszechmogący  

Zamiast skrzyni z narzędziami wystarczy narzędzie wyglądające jak scyzoryk. Multitool to idealne rozwiązanie dla domowych majsterkowiczów i przezornych podróżników.

Każdy, kto na dużym lotnisku musiał na piechotę przejść pomiędzy odległymi terminalami, doceni zalety tej walizki.

Wszędzie, gdzie pojawiają się turyści, są i ci, którzy chcą ich oskubać. Strona dla podróżników TripAdvisor ogłosiła listę 10 miejsc, gdzie najlepiej powodzi sie kieszonkowcom. Parszywą dziesiątkę otwiera Ramblas w Barcelonie - całodobowy deptak pełen turystów, muzyki, rozrywki, alkoholu i prostytutek  po prostu raj dla złodziei. Drugie miejsce zajął ...
Więcej o: