Zestawy kina domowego

Polecamy propozycje Philipsa i Yamahy. Oferują dobry obraz, doskonały dźwięk, świetny design i wykonanie.

 

 

LG FB164

Uniwersalna i głośna

 

Głośne maleństwo od LG. Mikrowieża ma dwa 160-watowe głośniki, więc hałasu może narobić naprawdę sporo. A oferuje odtwarzanie płyt DVD i CD, w tym także formatów cyfrowych (m.in. DivX, MP3). Pomyślano także o posiadaczach iPodów i zamontowano dok dla odtwarzaczy. Obok niego znajduje się również gniazdko USB, więc możliwości podłączeń różnych urządzeń jest naprawdę wiele.

Do połączenia z telewizorem przewidziano port optyczny. Jest jeszcze funkcja uprzestrzenniania dźwięku Virtual Sound Matrix. Sterowanie na dotykowym panelu.

 

Cena: 899zł

 

System: 2.0

Moc: 160W

 

Wejścia/wyjścia: USB, iPod, Optical

Odtwarzane nośniki: CD, DVD

Obsługiwane formaty: MP3, DivX

Moc muzyczna: 160 W

 

 

 

 

 

 

Philips MCD909

Wysmakowany i audiofilski

Ten typ designu i eleganckiego wykonawstwa zarezerwowany jest w Philipsie dla produktów z serii Heritage. MCD909 to zestaw audiofilski, o czym przekonuje choćby bardzo atrakcyjnie wyglądający wzmacniacz lampowy. Połączono go tu ze wzmacniaczem cyfrowym klasy D. Dobrze brzmią trójdrożne kolumny wykonane z palisandru. Są oczywiście pozłacane gniazda, jest port HDMI. Wszystko, czego ci trzeba, aby mieć i doskonały obraz, i świetny dźwięk. Warto przejść się do salonu, pooglądać i posłuchać osobiście.

 

Cena: 2899zł

 

System: 2.0

Moc: 150W

 

Wbudowane dekodery: Dolby Digital

Wejścia/wyjścia: USB, HDMI

Odtwarzane nośniki: CD, DVD

Obsługiwane formaty: MP3, WMA, DivX

Moc muzyczna: 2×74 W (RMS)

 

 

 

 

 

 

Yamaha YHT-S1400

Innowacyjny zestaw

Absolutnie wyjątkowy komplet od Yamahy. Trzy elementy: soundbar, czyli zespół głośników surround umieszczony w jednej, bardzo smukłej obudowie, odtwarzacz Blu-ray i wzmacniacz zintegrowany z subwooferem. Osoby, które nie chcą mieć plątaniny kabli i wielu głośników, być może właśnie coś dla siebie znalazły. Moc? 150 W + 100 subwoofera. Elegancja i wysoka jakość Yamahy.

 

Cena: 3599zł

 

System: 5.1

Moc: 250W

 

Wbudowane dekodery: DTS-HD, Dolby TrueHD BD-S1065

Wejścia/wyjścia: HDMI, USB, Composite, Optical

Odtwarzane nośniki: BD, DVD, CD

Moc muzyczna: 150 W

 

 

 

 

 

 

Panasonic SC-ZT2

Bezprzewodowy i 3D

 

Pomysł był świetny: zapewnić doznania dźwiękowe jak z systemu wielokolumnowego, ale zamknąć wszystkie głośniki tylko w dwóch smukłych obudowach. Ale podstawki tych kolumn bardzo nam się nie podobają. SC-ZT2 ma jednak niekwestionowane zalety: bezprzewodową transmisję sygnału Full HD z Blu-raya do telewizora (również 3D) i dobry dźwięk. W sprzedaży późną wiosną.

 

Cena: 4699zł

 

System: 7.1

Moc: 160W

 

Wbudowane dekodery: Dolby TrueHD, DTS-HD, Dolby Digital, Dolby Pro Logic II

Wejścia/wyjścia: HDMI, Optical, Analog Audio

Odtwarzane nośniki: BD, DVD, CD

Obsługiwane formaty: b.d.

Moc muzyczna: 2×80 W

 

 

 

 

 

 

Sony BDV-E800W

Standard BD

Klasyczny, dobrze wyposażony zestaw do kina domowego zaopatrzony w odtwarzacz Blu-ray. Cztery wysokie kolumny, w tym tylne bezprzewodowe, głośnik centralny i spory subwoofer. Elegancka, lśniąca jednostka główna radzi sobie oczywiście z płytami DVD (skalowanymi do 1080 p przez HDMI) i muzycznymi. W sumie OK, tyle że drogo.

 

Cena: 5000zł

 

System: 5.1

Moc: 1000W

 

Wbudowane dekodery: Dolby Prologic, Dolby Prologic II, Dolby Prologic IIx, DTS, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD

Wejścia/wyjścia: HDMI, Ethernet, Optical

Odtwarzane nośniki: BD, DVD, CD

Obsługiwane formaty: b.d.

Moc muzyczna: 1000 W

 

 

 

 

Źródło: Smart

 

 

Czytaj też na Logo24:

 

Aby kupić telewizor dostosowany do twoich potrzeb i możliwości, musisz znać odpowiedzi na wiele pytań. W naszym tekście znajdziesz informacje, które pomogą podjąć właściwą decyzję.

Produkcja filmów w wysokiej rozdzielczości ruszyła z kopyta. Czas rozejrzeć się za sprzętem, który w pełni wykorzysta walory High Definition. Dzięki projektorowi przekątna twojego ekranu będzie liczona w metrach, nie calach. Wybierz sprzęt razem z nami: prezentujemy wszystkie modele dostępne na rynku.

 

Funkcjonalna nagrywarka DVD czy niedrogi odtwarzacz Blu-ray? Naszą wieżę zbudowaliśmy z urządzeń, które przekazują obraz z płyty na telewizor. Kosztownych i tanich, zawsze nowych.

Mała skrzynka połączona z internetem i telewizorem.

W środku najnowsza technologia, pozwalająca na odpalenie każdego pliku z filmem - bez martwienia się o kodeki czy formaty - i zwiększająca rozdzielczość obrazu. To najnowszy przebój techno, multimedialny odtwarzacz sieciowy, czyli digital media receiver.

Więcej o: