Ekolatarka

Wyjątkowość Solar Charging 1-LED Torch polega na tym, że dostajemy ją w parze z ładowarką z wbudowanym panelem słonecznym.

 

"Latarka z baterią słoneczną" to dość paradoksalny pomysł, ale jeśli wykażecie odrobinę przezorności i naładujecie ją za dnia, będzie dobrze służyć wam i środowisku.

 

www.gadget.brando.com

 

cena: 42 dol.

 

 

Tekst: Tomasz Kostrzewa

Zdjęcia: Daniel Adamski, Sławomir Kamiński, Wojciech Surdziel, Shutterstock, materiały prasowe (montaż)

 

 

Zobacz też na Logo24:

 

 

 

  To nie lanie wody
Ta latarka naprawdę działa na wodę. Zasilająca ją bateria o nazwie NoPoPo (Non Pollution Power) to prawdziwe cudo. Do suchej baterii nalewamy płyn zawierający wodę. Może to być kola, piwo albo nawet uryna.  
 

LED prowadzi do celu

Świecące rozgrzanym włóknem żarówki powoli znikają z latarek. Powiększa się za to oferta urządzeń wykorzystujących diody LED. Z takim sprzętem możemy bezpiecznie przemierzać lasy i góry nocą, nie narażając się na koszmary z filmu "Blair Witch Project".

Haz-Lo

Czołówki do zadań specjalnych

Wrzesień to ulubiony miesiąc podróżników, grotołazów i miłośników gór. Jeśli też czujesz zew przygody, nie zapomnij zabrać ze sobą największego przyjaciela turysty - porządnej latarki. Takiej, która nie krępuje rąk i świeci dokładnie tam, gdzie kierujesz wzrok. Jednym słowem: czołówki. W naszym butiku znajdziesz modele lekkie i praktyczne, odporne na wodę oraz uszkodzenia. Po prostu profesjonalne.

Niezbędnik włóczykija - gadżety turystyczne

Pomysłowe, niezniszczalne i praktyczne - współczesny wędrowiec nie obędzie się bez kilku gadżetów. Ułatwią ekspedycję, ale nie popsują zabawy. Wciąż będzie to włóczęga w starym, dobrym stylu.
Więcej o: